Reklam

AK PARTİ GRUBUNUN İLK ORTAK KARARI 'ÇOBAN' OLDU

AK PARTİ GRUBUNUN İLK ORTAK KARARI 'ÇOBAN' OLDU

AK PARTİ GRUBUNUN İLK ORTAK KARARI 'ÇOBAN' OLDU
17 Nisan 2019 - 18:09 - Güncelleme: 19 Nisan 2019 - 12:24İl Genel Meclisi AK Parti ilk grup toplantısı İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda konuşan Sezen, “Grup toplantısında Merkez İl Genel Meclis Üyemiz Burhanettin Çoban'ın, İl Genel Meclisi Başkan adayı olarak sunulmasına karar verdik” dedi. 

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, İl Genel Meclisi ilk AK Parti grup toplantısına başkanlık etti. Toplantıya AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte, Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Kardaş da katıldı. 

AK Parti’nin başkan adayı Çoban

İl Özel İdaresi binasında yapılan toplantıda konuşan Sezen, “31 Mart seçimlerinin ardından göreve başlayan İl Genel Meclis üyelerimiz hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacaklardır. Afyonkarahisar’da ilçelerimizde, il genelimizde İl Genel Meclis üyelerimiz seçildi. Biz AK Parti olarak meclisimizde 36 üyemizle üstünlüğümüzü sağladık. İnşallah diğer partilerle de çalışmalarımız olacak. Afyonkarahisar’ımıza ilçelerimize ve beldelerimize hayırlı olsun. Grup toplantısında Merkez İl Genel Meclis Üyemiz Burhanettin Çoban'ın İl Genel Meclisi Başkan adayı olarak sunulmasına karar verdik” dedi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Ahmet Tas
  1 yıl önce
  Bu dunya kimseye kalmaz
 • ömer seyyah
  1 yıl önce
  Yıllardır Salih SEL vardı , şimdi de burhanettin ÇOBAN bakalım kaç yıl daha sürecek bu saltanat, Afyonda başka adam yok, galiba sanki sanırsam
 • yabancı
  1 yıl önce
  Ankara belediye başkanı adaylığını bu adama vermedi, ancak il yönetimi, il genel meclisi adayı yapıyor bir terslik yok mu?
 • Halk\'tan HHY
  1 yıl önce
  O koltuktan in bu koltuğa bin oh ne ala memleket be. Daldan dala daldan dala. Afyonda başka adam yok mu kardeşim hep aynı adamlar bir yerlere geliyor. Afyonkarahisar 5'ten Büyüktür