AK PARTİ 19 YILDIR MAZLUMLARIN SESİ OLUYOR

Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen AK Parti’nin 19. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

AK PARTİ 19 YILDIR MAZLUMLARIN SESİ OLUYOR
14 Ağustos 2020 - 12:23
Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen AK Parti’nin 19. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

“MİLLETTEN ALDIĞI GÜÇ İLE YOLUNA DEVAM EDİYOR”

Mesajında AK Parti’nin 19. yaşına girmiş olmasının haklı gururunu yaşadıklarını belirten İl Başkanı Sezen, “Millete hizmet yolunda mazlumların sesi, zalimlerin korkusu olmaya devam eden AK Partimiz, milletinden aldığı güç ve destek ile yoluna devam ediyor. Milletimiz üzerinde oynanan her türlü kirli oyunu bugüne kadar milletimizin güven ve desteği ile bozan AK Parti artık milletimizin genlerini taşıyan, kökleri tarihimizin derinliklerine uzanan bir parti olduğunu herkese göstermiştir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la milletin arasındaki oluşan derin bağla Türkiye’nin kaderi ile AK Parti’nin kaderi artık bir olmuştur. Milletimiz liderine ve AK Partimize sahip çıkarak artık geleceğine sahip çıkıyor istikrarlı yükselişine devam ediyor” dedi.

 

“19 YILDIR MİLLETİMİZİN TERCİHİ İSTİKRARDAN YANA OLDU”

AK Parti’nin kurulduğu 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını ifade eden İl Başkanı Hüseyin Sezen, “AK Partimiz Türkiye siyasi tarihinde görülmemiş bir istikrar ile önemli işler başarmış, başarmaya da devam eden kaderi milletin kaderi ile birleşmiş tek partidir. Bugün Türkiye yönetiminde istikrarın ne kadar önemli olduğunu AK Parti ile görmüş ve kuruluşumuzdan bugüne milletimizin tercihi istikrardan yana olmuştur. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ile Ayasofya Cami’nin tekrar ibadete açılması ve Akdeniz’deki sondaj çalışmalarıyla dünya devletlerine Türkiye’nin söz sahibi olduğunu tekrar göstermiş olduk.  Türkiye birçok ilki AK Partimiz ve genel başkanımızın dik duruşu ile yaşamış yaşamaya da devam edecektir” dedi.

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Davud Doğrusöyler
  8 ay önce
  Ahaaa, dalga geçiyorsun herhalde
 • okuyucunuz
  8 ay önce
  mazlumların sesi olduğunuz için mi İstanbul ankara Antalya gibi yerlerin belediye başkanlığını kaybettiniz Cunhurbaşkanı ne demişti istanbulu kaybeden TÜRKİYEYİ kaybeder ama afyon yöneticileri olarak eski futbol sahasını mazlulumlara millet bahçesi yapacağınıza ne yaptınız he ne yaptınız ALLAH AŞKINA NE YAPTINIZ sonrada diyorsunuz ki mazlumların sesi olduk hadi ordan
 • mazlum bir
  8 ay önce
  afyonhaber yöneticileri korkmayın hadi deminki yazıyı yayımlaın korkaklar
 • mazlum
  8 ay önce
  hahaha guleyim bari mazlum gorsenız kacarsınız