AKÜFEST’24 organizasyonlarına ilişkin iş birliği protokolü AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş ile Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cengiz Üstün tarafından imzalandı.

Afyonkarahisar, kurban bayramına hazır Afyonkarahisar, kurban bayramına hazır

AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜFEST’24 organizasyonu içerisinde yeme, içme ve bu bağlamdaki diğer konuların, ESOB’un kendi esnaflarıyla birlikte organize edeceğini belirtti. Karakaş, “Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği; hem üniversitemizde bilim, teknoloji, kültür, spor ve sanat festivalinin gerçekleşmesinde önemli bir katkı sağlamış olacak hem de üniversitemiz ile sivil toplum kuruluşumuz arasında üniversite şehir iş birliğinin güzel bir örneği olacak” dedi.

‘ESNAF VE SANATKARLARIMIZ DA BU FESTİVALE KATILABİLECEKLER’

ESOB Başkanı Cengiz Üstün ise “Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği olarak bu bir başlangıç; yüzümüzün akı ile Afyonkarahisar’ımıza yakışacak şekilde bu hizmet içerisinde olacağız. Afyonkarahisar’da yaşayan hemşerilerimiz ile esnaf ve sanatkarlarımız da bu festivale katılabilecekler. Bundan sonra da birçok başarıya birlikte imza atacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Editör: Birinci Editör