Reklam

Afyon'da İYİ Parti ile MHP arasında sert atışma!..

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi.

Afyon'da İYİ Parti ile MHP arasında sert atışma!..
23 Mart 2021 - 23:26 - Güncelleme: 25 Mart 2021 - 10:17
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi.

İl Başkanı Mısırlıoğlu, İl yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı basın toplantısında, kendilerini eleştiren MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan'a sert cevap verdi. Mısırlıoğlu "her yere TC ibaresini koymazsam, Ne mutlu Türküm diyene yazdırmazsam, andımızı her yerde okutmazsam namerdim, şerefsizim” diyen, Mecliste oylamada çekimser oy kullanan bir Partinin il başkanına cevap vermem." dedi.

Mısırlıoğlu, şunları söyledi:

“İktidarın küçük ortağının İl Başkanı yok olup gittiklerini hissediyor ki bize çamur atmaya devam ediyor. Her gün büyüyen, iktidara yürüyen İYİ Parti'ye “her yere TC ibaresini koymazsam, Ne mutlu Türküm diyene yazdırmazsam, andımızı her yerde okutmazsam namerdim, şerefsizim” diyen, Mecliste oylamada çekimser oy kullanan bir Partinin il başkanına cevap vermem. Önce bu büyük laflarını yerine getirsinler. Tüm bunları yapan bir Partinin İl Başkanı bizim muhatabımız olamaz onlar önce” namerdim, şerefsizim” diyen Genel Başkanları sözünün eri olsun. Sonra biz İYİ Partiye çamur atsınlar. Tutturmuşlar beka meka diye seçmenin karşısına çıkıyorlar. Ne hedefleri var, nede iktidar olma düşünceleri. Sadece kapı mandalı olmaya devam ediyorlar”

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • alp alp
  2 hafta önce
  Helal olsun İyi partinin il başkanına doğru söze ne denir.Yalanmı söyledikleri hepsi doğru.Önce adam olacaksın sözüne sahip çıkacaksın.En eski parti olmasına rağmen adamların iktidar hedefleri yok bu nasıl iştir.
 • Afyonlu
  2 hafta önce
  MHP dış güçlere karşı hükümetin yanında olmalı. Ama Türkiye içindeki hükümetin yanlışlıklarına tepki göstermeli. Herşeyini onaylamamalı. MHP nin daha önce Devletin başına Devlet gelecek. Milli Devlet güçlü iktidar diye sloganları vardı.Burda güçlü iktidar MHP iktidarıdır. Bunlardan vazgeçildimi. 2023 cumhurbaşkanlığı seçiminde 1. tura aday çıkartamıyormu
 • Ümit Çavuş
  2 hafta önce
  Valla iyi partinin il başkanını tebrik ederim. Mhp hem kendini hem ülkeyi bitirdi. Akp nin yedek lastiği oldu.