Reklam

AFJET AFYONSPOR'DA FLAŞ GELİŞMELER!..

Ajanspor'dan Salim Manav'ın haberine göre, Afjet Afyonspor, Almanya'da yaşayan Türk bir işadamı tarafından satın alındı.

AFJET AFYONSPOR'DA FLAŞ GELİŞMELER!..
28 Temmuz 2020 - 00:27
Ajanspor'dan Salim Manav'ın haberine göre, Afjet Afyonspor, Almanya'da yaşayan Türk bir işadamı tarafından satın alındı.

Yıllardır Medipol Başakşehir'e yurt dışından bir ortak gelmesi beklenirken sürpriz bir gelişme oldu. Afjet Afyonspor'a Almanya'dan ortak geldi. Afjet Afyonspor'un yeni başkanı ve yeni teknik direktörü kim oldu? İşte detaylar...

Ajansspor'da yer alan haber şöyle:

Süper Lig'de 2019 - 2020 sezonunda Medipol Başakşehir şampiyonluk ipini göğüsledi. Başakşehir'in kazandığı şampiyonluğun ardından Katarlı bir iş adamına satılacağı iddia edildi.Başakşehir hakkında satılacağına dair çarpıcı iddia gündeme gelirken; 2. Lig'de mücadele eden Afjet Afyonspor Almanya'da yaşayan Türkler tarafından satın alındı.SC Paderborn'un sportif danışmanı Ali Adman öncülüğünde Afjet Afyonspor'u satın alın heyet sürpriz bir teknik direktörle de anlaşma sağladı.Tayfur Havutçu para konuşmadan 'evet' dedi!Tayfur Havutçu para konuşmadan 'evet' dedi! Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcusu ve eski teknik direktörü Tayfur Havutçu, Afjet Afyonspor ile prensip anlaşmasına vardı.Almanya doğumlu olan Havutçu, Adman'ın projesini çok beğendi ve 'Bu projede gövdemle birlikte varım. Para konuşmayalım' dedi.CEO: Cevdet ÜnüvarAfjet Afyonspor'un yeni projesinde sürpriz bir isim var. Gazeteci-yazar Cevdet Ünüvar, Afjet Afyonspor'un yeni ekibinde kulüp CEO'su olarak görev alacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ALİ BİLİR
    8 ay önce
    Haber doğruysa harika Alila otel`lide Almanya`da yaşayan Türk iş adamı aldı diye söylenti var bağlantı olabilirmi acaba