Reklam

ZAFER MEYDANINA MİLLET KIRAATHANESİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Zafer Meydanın yanında bulunan 2. Vakıf işhanıyla ilgili müjdeyi verdi.

ZAFER MEYDANINA MİLLET KIRAATHANESİ
03 Temmuz 2020 - 00:20
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Zafer Meydanın yanında bulunan 2. Vakıf işhanıyla ilgili müjdeyi verdi.Başkan Zeybek, "Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Bölge ve Genel Müdürlükleri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Zafer Meydanında bulunan 2.Vakıf işhanı binasının yıkılması ve yerine Millet Kıraathanesi yapılması kararını aldık. Temmuz ayı Belediye Meclisinde aldığımız kararla 2.Vakıf İşhanı ile Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesinin olduğu iki parselde Trampa yoluna gideceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da önemsediği Millet Kıraathanelerinden birini ilimize kazandırma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.İnşAllah çalışmalar tamamlandığında güzel Afyon'umuza ve Zafer Meydanı'na yakışacak, gelecek nesillerimizin ve gençlerimizin rahatlıkla kullanacağı önemli bir eseri halkımızın hizmetine sunacağız." dedi.

YORUMLAR

 • 11 Yorum
 • A.Y.
  9 ay önce
  Zafer meydanı denilen yer TAKLAMAKAN çölü gibi yazın bir uçdan bir uca geçmek cesaret ister.Birde karşısında kadim insanların yaptığı park a bakın,siz karar verin.
 • Synoa Synoa
  9 ay önce
  Bu memlekette boş gezenlerin gittiği bir çok kıraathane var ,ama bir tane mevcut kütüphane var ,Her ne kadar maalesef kütüphanelerden yararlananların sayısı eskiye oranla düşsede gelişmiş toplumlar daha iyisini yapmaya daha fazla halkı kütüphanelere çekmek gayretinde olsalarda biz neden kısıtlı imkanları olan şehrin tek kütüphanesini Vakıf İş Hanı yapılsın diye tahsis edip ,vakıf iş hanı yerine kıraathane yapma derdine düşeriz ki, öyleki kent meydanında bulunan Zafer 03 denilen yerde kaç kişi oturum ,kalkıyor bir de bunu irdelemek lazım.Bizim şehirce ,ülkece daha önemli önceliklerimiz olmalı,eğerki para çok ise mesela şehrin görüntüsünü bozan ve kent meydanına yakışmayan telekom binasını taşınmasını sağlayın,veya Belediyemizin parası var ise gaz yağı tenekesi görünümlü Karaman İş Merkezi ve Belediye Binasının Cephesini Şehre yakışır ve kent kimliğine uygun bir şekilde yarışma yapıp yenilenmelidir.Millet hamamı çevresindeki dükkanlar kaldırılıp, hamam restore edilmelidir.
 • namık yılmaz
  9 ay önce
  mademki yıkacaktınız neden tadilat yaptırdınız? neden depreme karsı dayanıklı hale getırdınız yazıklar olsun yetım hakkı yedıgınız ıcın haram olsun
 • Ahsen Aydın
  9 ay önce
  Ahhh Afyonum ahhhh bahtsız şehrim,kadersiz şehrim,dert küpü şehrim.Bu dönemde böyle kahvahaneyle,kıraathaneyle,mahalle ziyaretleriyle,kabir sattık çekilişleriyle,gastrolojiyle,dünyalar kadar masraflar yapılarak başka şehirlere yörelere ekmek satmaya gidilerek,iş bilmeyen,iş tecrübesi olmayan kişilerle yönetilmeye çalışılan garip şehrim.Sık dişini güzel şehrim bu dönem böyle gidecek.Hayal kurmayın can hemşehrilerilerim bu dönem rutin dışında hizmet falan olmayacak.Ahlarla vahlarla bitireceğiz bu dönemi.Hepimize geçmiş olsun.
 • afyon halkı
  9 ay önce
  seçim vaatlerinden merkeze şehir havalimanı ,teleferik,hıdırlık piknik alanın değişmesi bunlar ne zaman olacak inşallah en kısa zamanda yapılır sayın başkanım
 • ceyhan ceyhan
  9 ay önce
  2, vakıf işhanı daha yeni yapılmış sayılır. bu bina vakıf parasıyla yapıldı. yıkacaksınız neden yaptınız. bu kadar israf görülmüş şey değil.bu vebali kim ödeyecek. millet kahvesine yer mi yok. meydanda zaten cafe yok mu. eldeki bina kültür ve sanat merkezi kurs merkezleri yapılabilir.
 • HAŞKEŞ
  9 ay önce
  Afyonun tek eksiği vardı. O da kahvehaneydi. Rahatca uyuyabilirim artık.
 • Yerinde Tavsiye
  9 ay önce
  Keşke İnsanlara iş kapısı sağlanacak bir iş yeri yapılsa milletin kahveye değil işe ihtiyacı var işe, evine ekmek götüremeyen bir sürü insan var bırakın artık bu boş işleri
 • bşk
  9 ay önce
  ben millet lokantası yapılmasını tercih ederdim...
 • BİR BAYAN VATANDAŞ
  9 ay önce
  BOŞ BOŞ İNSANLAR OTURSUN ARTIK ELİNE ÇAYI ALIP GELEN KADINA KIZA YİĞECEKMİŞ GİBİ EDEPSİZCE BAKSIN. NEFRET EDİYORUM KAHVEHANELERDEN. ÖNÜNDEKİ KALDIRIMDAN GEÇEMEZSİN ABAZA DOLU.
 • AHMET
  9 ay önce
  ÇOK GÜZEL BİR YORUM YERİNDE OLMUŞ BEĞENMEYEN ARKADAŞLAR DOĞRU OLAN SÖZ ZORUNUZA MI GİTTİ ?