Reklam

TAYTAK: "ZİLLET İTTİFAKININ DERDİ ÜLKEYİ BÖLMEK"

TAYTAK: "ZİLLET İTTİFAKININ DERDİ ÜLKEYİ BÖLMEK"

TAYTAK:
25 Mart 2019 - 15:07 - Güncelleme: 27 Mart 2019 - 14:04

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Çıkrık beldesinde MHP Belediye Başkan Adayı Lokman Çetinaktı’nın seçim bürosunun açılışına katıldı. Miting havasında geçen seçim bürosunun açılışında konuşan Milletvekili Taytak, “Zillet İttifakının derdi ülke değil, vatan değil, bayrak değil. Onların derdi ülkeyi bölmek” diye konuştu.

 

Çıkrık Belediye Başkanı ve aynı zamanda MHP Belediye Başkan Adayı Lokman Çetinaktı’nın seçim bürosunun açılışına MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, İl ve İlçe yönetimi ile birlikte çok sayıda belde halkı katıldı. Seçim bürosunun açılışı miting havasında gerçekleşti. Açılış öncesi bir konuşma yapan Çıkrık Belediye Başkanı Lokman Çetinaktı, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Çıkrık’ta yeniden 3 hilali dalgalandıracaklarını ifade etti. Çetinaktı, “belediye başkanlığımız boyunca seçim öncesi ne söz verdiysek fazlasıyla yerine getirmeye çalıştık. Daima belde halkımızın yanında olduk. Yeni dönemde de sizlerin karşısına hazırladığımız projelerle karşınıza çıktık. Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın da destekleriyle Çıkrık’a güzel hizmetler yapacağız. Sayın vekilimiz şimdiye kadar hep arkamızda oldu. Bundan sonra da projelerimizin destekçisi olacağına inanıyoruz. Sayın vekilimize Çıkrık belde halkı adına teşekkür ediyorum. Sizden aldığımız ilgi ve teveccüh gereği tekrar belediye başkanlığına aday olduk. İnşallah 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar Çıkrık’ta 3 hilali dalgalandıracağız” dedi.

 

TAYTAK, “ÇIKRIK’TA 3 HİLALİ TEKRAR DALGALANDIRACAĞIZ”

Çıkrık Belediye Başkanı Lokman Çetinaktı’nın beldeyi yaşanabilir bir belde haline getirdiğini söyleyen Milletvekili Taytak, “2014 yılında yine belediye başkan adayı olduğunda buradaydım. Seçim öncesi başkanımız ne söz verdiyse hepsini fazlasıyla yerine getirmeye çalıştı. Gerçektende yaşanabilir, problemleri çözülmüş huzur ortamında bir Çıkrık için her türlü emeği gösterdi ve başardı. Yeni dönemde de başkanımız sizlerin karşısına tekrar çıktı. Bu meydandaki kalabalık gösteriyorki, burada seçim bitmiş. 31 Mart bekleniyor. Yerel seçimlerde Çıkrık’ta yeniden 3 hilal dalgalanacak ve belediye başkanımız Lokman Çetinaktı kardeşimiz hizmetlerine yeni projeleriyle devam edecektir. Bende Ankara’dan buraya ne gelecekse elimden geleni fazlasıyla yapacağım ” dedi.

 

TAYTAK, “HDP ZİLLET İTTİFAKINI DESTEKLİYOR”

“Zillet İttifakının derdi ülke değil, vatan değil, bayrak değil. Onların derdi ülkeyi bölmek” diyen Taytak, zillet ittifakının HDP ile gizli ittifak yaptığını söyledi. Milletvekili Taytak, “Şimdi geldik yerel seçimlere burada da ifade ettik ki Cumhuriyet İttifakı sürmeli ve devam etmelidir. Cumhur İttifakı sürüyor ve devam ediyor. Türkiye'nin 30 büyükşehrinde Cumhur İttifakını kurduk. 27 büyükşehirde Milliyetçi Hareket Partisi kardeşlerimiz, AK Parti'nin belediye başkan adaylarını oy veriyor. Onlar da 3 büyükşehirde Adana, Mersin ve Manisa'da AK Partili kardeşlerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi belediyelerini destekliyorlar. Türkiye'nin diğer İllerinde 51 il de herkes kendi adayları ile seçime

giriyor. Fakat hiçbir seçim ve hiç bir hal bizim Cumhur ittifakımıza zerre zarar veremez. Cumhur İttifakının karşısında kimler var. Bu ittifakın karşısında CHP var. CHP ne diyor, ‘HDP Türk siyasal hareketinin siyasi temsilcisidir’ diyor. Peki, İYİ Parti’nin genel başkanı ne diyor O da bunu söylüyor. Temelli ne ediyor, ‘Doğuda Zillet ittifakı iktidara getireceğiz, batıda AK Parti ve Milliyet Hareket Partisini yeneceğiz’ diyor. Genel Başkanımız da diyor ki ‘İşte sizin adınız millet değil, sizin adınız zillet’ diyor. Sizin derdiniz ülke değil, vatan değil, bayrak değil, sizin derdiniz bu ülkeyi bölmek. Biz de bu ülkeyi size böldürmeyeceğiz. Önümüzdeki hafta Recep Tayyip Erdoğan beyle, Sayın Genel Başkanımız el ele önümüzdeki hafta İzmir'de miting yapacaklar. Sırt sırta yürüyecekler. Peki, CHP Genel Başkanı, HDP Genel Başkanı, ÖDP Genel Başkanı, Saadet Partisi Genel Başkanı, İYİ Parti’nin Genel Başkanı, Apo’su, FETÖ’sü niye beraber çıkmıyorsunuz milletin huzuruna, niye saklıyorsunuz gizli ittifakınızı. Niye HDP olarak Adana’da, Ankara’da ve İzmir aday çıkardın. İşte oralarda hem CHP’ye hemde İYİ Parti’ye oy verecekler” diye konuştu.

YORUMLAR

 • 9 Yorum
 • hk3
  2 ay önce
  Zillete çakıyorsun anladık vekililm ama Cumhur ittifakı bazı yerlerde akp liler tarafından kabul edilmiyor onu ne yapacağız
 • Kara
  2 ay önce
  Zorunami gitti hadi onun tasmasi tayyipte seninki kimde fetoculerinmi ve pkk itlerinmi elinde yularin.
 • sinirli
  2 ay önce
  Tasman kimin elinde yavrum senin? Tayyip amcandan izin almadan bozkurt işareti yapamayan adamlarsınız siz.Sizin kimseye laf söyleme hakkınız yok.Koca milliyetçiliği bitirdiniz siz!!!
 • serhat hoca
  2 ay önce
  sayın taytak senin liderin bahçeli nin youtube de cumhurbaşkanı RTE hakkında bir çok söylediği sözlerin kayıtları var. Aç youtube yi onları seyret ondan sonra zillet de millet de ne dersen de tabiiii diyebilirsen.
 • gercekler
  2 ay önce
  kötü söz sahibine aittir.
 • RECEP ÇİL
  2 ay önce
  Birisi bay kemal birisi zillet baş bir laf yok koca seçim iki laf üzerine oturdu millet pazara gidemiyor milletin derdine çare arayacaklarına şiz o ağza alınmayacak lafları edip utanmadan kanka olacaksınız asıl zillet kendinizsiniz aynaya iyi bakın
 • Ümit Çavuş
  2 ay önce
  Hadi lan ordan. Sizin ülke yönetme gibi bir derdiniz yok. Bakın yaz geldi alın elinize çim biçme makinelerini makasları sarayda otların içinde ayrıklar çoğaldı. Bilaloğlandan fırça yemeyin sonra
 • Çagatay
  2 ay önce
  Mhp'nin eğitime yönelik bir projesi olduğunu duyan var mı , peki 4 milyon suriyeli hakkında ne düşünüyor hani sözde milliyetçiler ya, işsizlik ve ekonomi zaten hak getire. Zillet, illet. Beka, vatan haini, terörizzzt varsa yoksa bu. Yemiyoruz artık bu dolmaları.
 • ZAFER03AFYON
  2 ay önce
  Zillet İllet diye diye toplumu parçaladınız.Yapmayın siyasiler; bu millet oy uğruna böyle ağır ithamlara maruz bırakılmamalı.Hem Tek Millet diyeceksiniz hemde illet zillet diyeceksiniz.