Şehit aileleri, gaziler, gazi yakınları kamu çalışanları arasında sendikalaştı. Şehit, Gazi ve Vatanseverler sendikaları (Şehit Gazi-Sen) Konfederasyonu Afyonkarahisar İl Başkanlığı kuruldu.

AFHAYKO Genel Kurul Toplantısı yapıldı AFHAYKO Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Şehit Gazi Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliğine atanan Burak Akyıldız, Şehit Gazi-Sen il temsilciliğinin Afyonkarahisar Valiliğine başvurarak il temsilciliği olarak faaliyetlerine başladığını duyurdu.

Şehit Gazi-Sen il temsilciliğinin kurulma amacını anlatan  Şehit, Gazi ve Vatanseverler Sendikaları (Şehit Gazi-Sen) Konfederasyonu Afyonkarahisar İl Başkanı Burak Akyıldız, “Kamu görevlilerini tek çatı altında toplayarak kazanılmış haklarını korumak, eksikliği görünen konularda gerekli yerlere başvurarak tamamlayıcı olabilmektir. Çıkar ilişkilerimiz olmadan sadece hak ve hukuk politikası ile çalışacağız. Konfederasyon olarak Büro kolları, Sağlık, Kültür, Bayındır, Enerji, Eğitim ve Ulaştırma gibi kurumlarımızın Tüm haklarını biliyoruz. Sendikal faaliyetler içerisinde eksik gördüğümüz konuları kendi sendikamız içerisinde dile getirip, gerekli kurum ve kuruluşlara başvurularımızı yapacağız ve çözüm için uğraşacağız. Tüm kamu çalışanlarını sendikamıza bekliyoruz” dedi.

Editör: Birinci Editör