Afyonkarahisar’daki Şehit Aileleri Gaziler ve yakınları kendilerine verdiği önem ve destekten dolayı Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundular.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit aileleri ve Gazi ve yakınlarının katıldığı ziyarette, Başkan Kumartaşlı, göreve geldiği günden bu güne Afyonkarahisar'a Eğitim, Gençlik, Spor gibi birçok alanda katkıları çok fazla olan Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun Şehit Aileleri ve Gazilere ilgi, alakasının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Gençlik ve Spor il müdürlüğü kapsamında yapılan tüm etkinliklerde Şehit aileleri ve Gazileri asla unutmayan Kasapoğlu’na teşekkürlerini ileten Başkan Kumartaşlı, üzerinde dernek madalyasının olduğu teşekkür belgesini Kasapoğlu’na takdim etti.

32 yıllık başkan güven tazeledi 32 yıllık başkan güven tazeledi

Tüm Şehit ailesi ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Kasapoğlu, meslek hayatı boyunca aldığı en anlamlı belgelerden biri olduğunu belirterek, ziyaretine gelenler nezdinde tüm Şehit aileleri ve Gazilere selamlarını iletti.

Başkan Kumartaşlı; “Derneğimiz teklifi ile Afyonkarahisar'ın en prestijli mevkisinde açılacak olan gençlik merkezi'ne, Şehit Polis Memuru Ayhan Sarıçiçek'in isminin verilmesinden dolayıda kendisine çok teşekkür ediyoruz”dedi.
Ziyarette hazır bulunan Şehit Eşi Rukiye Sarıçiçek’te Müdür Kasapoğlu’na bu anlamlı çalışmasından dolayı teşekkür etti.

Editör: Birinci Editör