İŞKUR BİNASI KARANTİNAYA ALINDI!..

Afyonkarahisar’da artan korona virüs (Covid-19) vakalarının ardından son olarak Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'nde görevli bazı personellerin testinin pozitif çıkmasının ardından kurum 15 günlüğüne karantinaya alındı.

İŞKUR BİNASI KARANTİNAYA ALINDI!..
24 Haziran 2020 - 17:05
Afyonkarahisar’da artan korona virüs (Covid-19) vakalarının ardından son olarak Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'nde görevli bazı personellerin testinin pozitif çıkmasının ardından kurum 15 günlüğüne karantinaya alındı.İl genelinde artış gösteren Covid-19 nedeniyle önlemler sıklaştırırken; birçok belde, köy ve mahaller ile bazı apartmanlar karantinaya alındı. En son İŞKUR Afyonkarahisar İl binasında bazı personellerde görülen Covid-19 nedeniyle kurum faaliyetlerini durdurdu. Sadece telefonla vatandaşlara hizmet vermeye çalışan İŞKUR’un 15 günlüğüne karantinaya alındığı ve kuruma giriş ve çıkışların yasaklandığı öğrenildi.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • 03
  10 ay önce
  Yasaklarda bir bir kalkıyor ne hikmetse
 • seyfullah erdem
  10 ay önce
  bu virüsle yaşamayı öğreneceğiz bu 2-3 yıl sürebilir hep kapalı yaşanmaz, bundan sonra herkez kendinden sorumlu, birde artık tedavi imkanı arttı