İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural, Ankara Milletvekili A. Eşref Fakıbaba, Antalya Milletvekili Aykut Kaya, İstanbul Milletvekili Ersin Beyaz, Bursa Milletvekili Hasan Toktaş ve İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu'nun katılımlarıyla Sultandağı, Yeşilçiftlik, Çal, Çobanlar ve Bolvadin Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışı gerçekleştirildi.

SULTANDAĞI'NIN ALTINI KİRAZ'DIR

Sultandağı'nda konuşan Milletvekili Hakan Şeref Olgun, bölge insanının her yıl mağdur edildiğine dikkat çekerek, son alınan duyumla Sultandağı çevresinde altın arama yönündeki çalışmalara tepki gösterdi.

Milletvekili Olgun; 'Daha bir aylık milletvekili iken Kiraz üreticisinin mağduriyetini gözler önünü serdiğimde, Sultandağı'nın yolunu bilmeyen milletvekilleri buraya üşüştü. Ben bu bölgenin çocuğuyum bu mağduriyetlerin hepsinin giderileceğine söz veriyorum. Şimdi de bu dağlarda altın arama yapılacakmış. Son altın madeni kazasını gördünüz. Bu bölgenin altını zaten var ona sahip çıkın. Sultandağı'nın altını kirazdır kiraz' dedi.

ÇAY'A 22 YILDA NE YAPTINIZ?

Hüseyin Menteş'ten Başkan Köksal'a tepki!.. Hüseyin Menteş'ten Başkan Köksal'a tepki!..

Çay ilçesinde kalabalık bir vatandaş tarafından karşılanan Milletvekili Olgun ve beraberindekiler, Cuma namazını merkez Çarşı Camisinde kıldılar. Cuma sonrası bir cenaze namazına da katılan heyet, cenaze sahibi aile üyelerine başsağlığı dileklerini iletti.

Çay SKM açılışında konuşan İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, '2002 yılında bıraktığım Çay bu değil. 22 önce ilçemizde bir şehir görünümü vardı. 22 yılda hiçbir şey yapılmamış. Yol, Su, Kanalizasyon, çöp toplamak elbette bunlar yapılacak çünkü bunları yapmak zaten belediyenin asli görevi, sizleri bu seçimde birlik ve beraberlik içerisinde olmaya davet ediyorum. Siyasete ilk atıldığım günlerdeki heyecan ve Yeşil Çay'ıma yapacağım hizmetlerle ilgili hayallerim var. Hakan Şeref Olgun olarak sizlere yine söylüyorum. Yaşar Kantartopu'nun verdiği her sözün kefiliyim. Çay Belediyesini ezici çoğunlukla kazanarak bize teslim etmenize talibim. 1 Nisan'dan sonra kimsenin hayal edemeyeceği yatırımcıları Çaya getirerek Özel sektörleri devreye alarak Çay ilçemizde işsizliği ortadan kaldıracağız' diye konuştu.