-

Gözden kaçırmayın

Trafik denetimleri sonucu binlerce araç sorgulandı #trafikdenetimiTrafik denetimleri sonucu binlerce araç sorgulandı #trafikdenetimi

TEKNOFEST teknoloji ve bilim festivali, gençleri teknoloji alanında projeler geliştirmeye teşvik etmek amacıyla düzenlenen yarışmalar için başvuruların devam ettiğini duyurdu. Yenilikçi fikirleriyle teknoloji dünyasında fark yaratma fırsatı bulan katılımcılar, 20 Şubat 2024 tarihine kadar başvurularını yapabilecekler.

Detaylı bilgiler ve başvuru süreci ilerleyen dönemlerde paylaşılacak. TEKNOFEST yarışmaları, uzay, havacılık, enerji, sağlık, eğitim gibi sektörlerde teknolojik yenilikler sunan öğrenciler ve genç profesyonellerin kendilerini test etmelerine ve Türkiye'nin kapasitesini artırmalarına olanak sağlıyor. Ülkedeki inovasyon kültürünün güçlenmesine katkıda bulunan festival, büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Etkinliğe katılacak genç yetenekler, projelerini sergileme şansı yakalayacak ve sektör liderleriyle ağ kurma ve kariyer fırsatları elde etme imkanı bulacaklar.

TEKNOFEST 2024'e katılarak teknoloji dünyasında izlerini bırakma davetiyle gençlerin önünde birçok fırsat sunuluyor. 
#TEKNOFEST #teknolojiyarışmaları #inovasyon #gençyetenek #teknolojifestivali