-

Gözden kaçırmayın

Trafik denetimleri sonucu binlerce araç sorgulandı #trafikdenetimiTrafik denetimleri sonucu binlerce araç sorgulandı #trafikdenetimi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi camiası, saygın bir bilim insanı olan Prof. Dr. Necat A. Akgün'ün vefat haberinden derin bir üzüntü duymaktadır. Prof. Dr. Akgün, Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda özverili bir şekilde çalışarak, Çocuk Hematoloji Bilim Dalı'ndan emekli olmuş bir öğretim üyesidir. Üniversite çevresi, Prof. Dr. Necat A. Akgün'ün anısını yaşatmak adına bir tören düzenlemeyi planlamaktadır.

 Tören, 25 Ocak 2024 Perşembe günü saat 11:30'da, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Törenin ardından, hocamızın naaşı öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrasında ESOGÜ Camii yanında defnedilecektir. Prof. Dr. Necat A. Akgün'ün bilgiye olan tutkusu ve öğrencilere olan özverisi, her zaman hatırlanacak ve onun izinden yürünen bu yolda minnettarlık ifade edilecektir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ailesi olarak, merhum hocamıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Yakınlarına, öğrencilerine ve akademik camiaya başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Bu kaybın acısı, üniversite topluluğu tarafından derinden hissedilmektedir ve hocamızın mirası ve idealleri yaşatılmaya devam edecektir.
#EskişehirOsmangaziÜniversitesi #ProfDrNecatAAkgün #AnmaTöreni #AkademikCamiayaBaşsağlığı #ÜniversiteKaybı