-

Gözden kaçırmayın

Emirdağ'da AK Parti - MHP gerginliğiEmirdağ'da AK Parti - MHP gerginliği

İyi Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener ile gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinin ardından memnuniyetini dile getirdi.

Ziyaret sırasında seçim süreçleri ve demokratik işleyiş hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Milletvekili Olgun, YSK Başkanı Yener'in kabulünün ardından yaptığı açıklamada, ziyaretin verimli geçtiğini ve YSK Başkanı'na gösterdiği misafirperverlik için teşekkürlerini iletti.

Olgun, görüşmenin ülke demokrasisi adına önemli olduğunu vurgulayarak, seçimlerin şeffaf ve adil bir ortamda gerçekleştirilmesinin önemine dikkat çekti. Ziyaretin detayları hakkında daha fazla bilgi verilmese de, seçim hukuku ve siyasi partilerin seçim süreçlerindeki rollerinin ele alındığı düşünülüyor.

Ayrıca, vatandaşların oy kullanma haklarının rahatlıkla yerine getirilmesi ve seçim süreçlerinin demokratik standartlara uygun biçimde yürütülmesi gibi konuların da görüşüldüğü tahmin ediliyor. İyi Parti temsilcisi Hakan Şeref Olgun'un YSK Başkanı Ahmet Yener'i ziyareti, partilerarası diyalog ve iş birliğinin güçlendirilmesi açısından olumlu bir adım olarak değerlendiriliyor. 


#İyiParti #YSK #HakanŞerefOlgun #AhmetYener #Seçimler #Demokrasi