İlimizin en büyük ve gözde ilçelerinden Sandıklı’da büyük heyecan yaşanıyor.

Gözden kaçırmayın

Burcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden YüklendiBurcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden Yüklendi

Sandıklı'da, 31 Mart yerel seçimler için Belediye Başkan aday adayları çalışmalarını hızla sürdürürlerken, yapılan tüm anket, kamuoyu yoklamaları ve vatandaşların görüşlerinden deneyimli Başkan Mustafa Çöl ismi ön plana çıkıyor.

 ‘Sevdamız Sandıklı' diyerek, Sandıklı'ya hizmet aşkı ve tecrübeleriyle yeniden aday adaylığını açıklayan mevcut Belediye Başkanı Mustafa Çöl. 3. dönem kuralına takılma ihtimali olmasına rağmen, bu yarışa katıldı ve vatandaşlardan büyük destek alıyor.

Görev süresi boyunca vatandaşlara yönelik hizmetlerini sırasıyla hayata geçiren Başkan Çöl, AK Parti genel merkezinden de büyük destek alıyor.

SANDIKLI'DA İLKLERE İMZA ATAN BAŞKAN

2019 yerel seçimlerinde Sandıklı’da 39 yılın ardından bir ilki başaran Başkan Çöl, üst üste seçilen ilk belediye başkanı oldu.

Ülkemiz genelinde düzenlenen bir çok hizmet kategorisinde başarılı belediye başkanları arasına giren ve bir çok ödüllere layık görülen Başkan Çöl, bu başarılarıyla Sandıklı halkının da gönlüne girmeyi başardı.

VİZYON SAHİBİ

Her zaman olumlu, yapıcı bir zihniyet ile halk yararına tüm çözümlerde kamu adına kararlı olan ve bu sayede de halkın memnuniyetini sürekli kazanan Başkan Çöl, Eğitimden, sağlığa, kültüre, spordan sanata, tarımdan sanayiye, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, alt yapı ve üst yapı gibi tüm projelerini sırasıyla hayata geçirdi.

Başkan Çöl’ün aday gösterilmesi halinde Sandıklı halkının Çöl’ü bu dönemde de destekleyeceği yapılan anket ve vatandaş görüşlerinden belli oldu.