Afyonkarahisar Sandıklı Halk Eğitimi Merkezi, İsrail'in saldırılarının hedefi olan Gazze'deki kadın ve çocuklara yardım...

Gözden kaçırmayın

TasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'daTasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'da

Afyonkarahisar Sandıklı Halk Eğitimi Merkezi, İsrail'in saldırılarının hedefi olan Gazze'deki kadın ve çocuklara yardım etmek amacıyla harekete geçti.

Öğretmenler, usta öğreticiler ve kursiyerler, merkezde bulunan giyim ve nakış kurslarında battaniye, polar içlik, iç çamaşırı, yenidoğan seti, eşofman takımı, bere ve atkı gibi ürünler dikiyorlar.

Yaklaşık 100 kadının yer aldığı bu projede, usta öğreticiler ve kursiyerlerin yanı sıra gönüllüler de yer alıyor. "Makinelerimiz Gazze için çalıştı" sloganıyla üretime başlayan kursiyerler, öğretmen ve usta öğreticilerin tasarladığı ürünlerden 620 parça üretmeyi başardılar. Üretilen ürünler İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edilecek.

Bu yardım kampanyası sayesinde Gazze'deki kadın ve çocuklara destek olmayı hedefleyen Sandıklı İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Gönülseven, öğretmen, usta öğretici ve kursiyerlere duyarlı davranışları için teşekkür etti. Bu güzel girişim sayesinde Gazze'deki kadın ve çocuklara yardım eli uzanacak.

#Gazze #YardımKampanyası #Afyonkarahisar