Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, İstanbul Afyonkarahisar Kültür ve Dayanışma Derneği...

Gözden kaçırmayın

SEN KİMSİN BE ADAM !SEN KİMSİN BE ADAM !

Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, İstanbul Afyonkarahisar Kültür ve Dayanışma Derneği (İSTAFDER) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Saltık'ın liderliğindeki bir heyeti ağırladı.


Heyetle yapılan görüşmelerde, Sandıklı'nın zengin kültürel mirası ve bölgelerarası dayanışmanın güçlendirilmesi üzerinde duruldu. İSTAFDER, ilçenin gelişimine destek vermeye hazır olduklarını belirtti. İSTAFDER heyeti ile yapılan görüşmelerde, Sandıklı'nın zengin kültürel mirasının daha fazla kişiye ulaştırılması ve bölgelerarası dayanışmanın güçlendirilmesi yolları üzerinde duruldu. İş birliği olanakları da bu samimi görüşmelerde ele alındı.


İSTAFDER Başkanı Murat Saltık, Sandıklı'nın kültürel ve sosyal niteliklerinin pekiştirilmesi adına yapıcı adımlar atılmasında işbirliğine açık olduklarını belirtti. Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan İSTAFDER Yönetim Kurulu Başkanı Murat Saltık, Sandıklı'nın ve Afyonkarahisar'ın kültürel değerlerinin korunup geliştirilmesinin önemine vurgu yaparak, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ile yapılan buluşmanın, bölgenin kültürel ve sosyal niteliklerinin pekiştirilmesi adına yapıcı adımlar atılmasında etkili olacağını belirtti. Saltık, dernek olarak ilçenin gelişimine destek vermek için her türlü iş birliğine açık olduklarını ve Başkan Çöl'e gösterdikleri sıcak ilgiden ötürü şükranlarını iletti.


Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ise İSTAFDER'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yerel kültürel zenginliklerin önemine ve toplumsal dayanışmanın güçlenmesine yönelik iş birliği niyetlerini paylaştı.