Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun spor potansiyelini artırmaya yönelik başlattığı Cumhuriyet Mahallesi Kapalı...

Gözden kaçırmayın

TasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'daTasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'da

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun spor potansiyelini artırmaya yönelik başlattığı Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Halı Saha projesi büyük ilgi görüyor.

Gençlerin spora olan ilgisini artırmak ve yeteneklerini geliştirmek amacıyla yapılan halı sahalar, Belediye Başkanı Koyuncu tarafından halka sunuldu. Belediye Başkanı Koyuncu, vatandaşların sahalara olan ilgisinden oldukça memnun olduğunu belirterek, "İlçemizin spor vizyonunu geliştirmek amacıyla önemli yatırımlar gerçekleştirdik.

Yaptığımız tesislere vatandaşlarımızın sahip çıkması bize doğru işler yaptığımızı gösteriyor. Emirdağ'ı her yönden geliştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.
Üniversiteli öğrenciler, halı sahada ter dökerek sporseverlere katıldı ve Belediye Başkanı Koyuncu'ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Koyuncu'nun gençleri spora teşvik eden çalışmaları sayesinde gençlerin daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri hedefleniyor.


#Emirdağ #spor #belediye #KapalıHalıSaha #gençlerişebiplespora