Afyonkarahisar'dan tüm Türkiye'ye

Gözden kaçırmayın

Mısırlıoğlu : Aday Tercihi Seçmeni Küstürdü, Beklenen Milletvekili Sayısına UlaşamadıkMısırlıoğlu : Aday Tercihi Seçmeni Küstürdü, Beklenen Milletvekili Sayısına Ulaşamadık

Afyonkarahisar merkezli Anadolu Production, medya ve prodüksiyon sektöründe adından sıkça söz ettiren başarılı bir şirket olmuştur. Şirket, birçok tanınmış sanatçının müzik kliplerinin yanı sıra büyük motosiklet festivalleri gibi etkinliklerde de görev alarak kendi alanında öne çıkmıştır.

Şirketin parlak noktası ise Afyonkarahisarlı başarılı iş insanı Hasan Akkaya'dır. Akkaya, yerel yeteneklerin ulusal alanda başarıya ulaşabilmesinin önemli bir örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Anadolu Production, film yapım sektöründe yılların deneyimine sahip, Hasan Akkaya liderliğinde 2012 yılında kurulmuş bir prodüksiyon şirketidir. Ana merkezi İstanbul'da yer alırken Afyonkarahisar'da da büyüyen bir şubesine sahiptir.

Tecrübelerini 700'den fazla firmaya reklam, tanıtım ve fuar hizmetleri olarak eksiksiz sunmayı amaçlayan şirket, ileri teknoloji ekipmanlarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Sunulan Hizmetlerin Çeşitliliği
Şirket, reklam ve tanıtım filmi üretimi, profesyonel tasarım ve baskı, ürün ve fabrika fotografi çekimi, canlı yayın ve fuar organizasyon hizmetleri gibi bir dizi alanda hizmet vermektedir. İzmir ve Afyonkarahisar başta olmak üzere, iki canlı yayın aracı ve birden fazla sinema filmi çekebilecek kapasiteye sahip ekipmanlarıyla tüm Türkiye'ye kaliteli hizmetleri ulaştırmaktadır.

Anadolu'nun Bereketi ve Kaliteli Hizmet Anlayışı
"Anadolu her zaman bereketlidir" mottosuyla hareket eden şirket, yalnızca prodüksiyon süreçlerini yönetmekle kalmıyor, yapım sürecinden televizyon yayınına kadar olan tüm adımları takip ediyor. Böylece firmaların sorunsuz ve maliyet etkin çalışmalarını sağlama konusundaki çabalarını destekliyor.

Afyonkarahisar ve İzmir'de yer alan iki ofisiyle Anadolu prodüksiyon, doğduğu topraklarda kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Ülkedeki tüm önemli yayınlara, iki canlı yayın aracı ve çoklu kamera set-up'larıyla imza atan şirket, endüstri standartlarını yükseltmeye devam etmektedir.