Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Belediye Başkanı Nihat Sarı, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda kalan öğrencil...

Gözden kaçırmayın

Mısırlıoğlu : Aday Tercihi Seçmeni Küstürdü, Beklenen Milletvekili Sayısına UlaşamadıkMısırlıoğlu : Aday Tercihi Seçmeni Küstürdü, Beklenen Milletvekili Sayısına Ulaşamadık

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Belediye Başkanı Nihat Sarı, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda kalan öğrencilerle buluştu.

Gerçekleştirilen bir yemek etkinliğiyle öğrencilerle bir araya gelen Başkan Sarı, gençlerin eğitim hayatı süresince yanlarında olduklarını vurguladı. Etkinlik kapsamında öğrencilere çeşitli hediyeler sunuldu ve Başkan Sarı, yemek esnasında öğrencilerin talep ve önerilerini dinleyerek, sorunların çözümü için gereken adımların atılacağının sözünü verdi.

Programın ardından Başkan Sarı, Yurt Müdürü Gözde Tosun ile bir araya gelerek yurdun durumu ve öğrencilerin ihtiyaçları hakkında detaylı bir bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Sarı'nın öğrencilerle kurduğu bu samimi iletişim köprüsü, eğitimlerine devam eden gençlere yönelik desteklerin devam edeceğinin bir göstergesi oldu.


#Afyonkarahisar #Dinar #eğitim #gençler #destek