Emirdağ Kadın Kültür Evi, Her Hafta Çeşitli Etkinliklere Ev Sahipliği Yapıyor Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'n...

Gözden kaçırmayın

Ünlü maratoncudan Başkan Uluçay’a koşa koşa destekÜnlü maratoncudan Başkan Uluçay’a koşa koşa destek

Emirdağ Kadın Kültür Evi, Her Hafta Çeşitli Etkinliklere Ev Sahipliği Yapıyor Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun hizmete açtığı Emirdağ Kadın Kültür Evi, kadınların sosyalleşebileceği ve bir araya gelebileceği etkinliklere ev sahipliği yaparak ilgi odağı olmaya devam ediyor.


Kadınlar Her Çarşamba Emirdağ Kadın Kültür Evi'nde Buluşuyor Emirdağ Kadın Kültür Evi, kadınların haftalık buluşmasına sahne oldu. Her Çarşamba düzenlenen etkinliğe katılan kadınlar, bu hafta Vaiz Eda Nur Aydın'ın da katılımıyla Filistinli kardeşleri için dualar ettiler ve ardından 'İklim Değişikliği ve Anneler' konusunda bilgilendirildiler.


Örgü Gününde Kadınlarımız Hem Sosyaliz Hem de Hünerlerini Sergiliyor Kadın Kültür Evi'nin geleneksel hale gelen örgü gününde, kadınlarımız çay ve mutfak atölyesi ikramları eşliğinde el işi yaparak keyifli vakit geçirdiler. Sosyalleşmenin yanı sıra üretmenin mutluluğunu yaşayan kadınlar, bu etkinlikle birlikte hem becerilerini sergiliyor hem de yeni dostluklar ediniyorlar.


Çocuklar da Kadın Kültür Evi'nde Unutulmadı Kadın Kültür Evi'nin sosyal aktiviteleri sadece kadınlara yönelik değil. Oyun odasında çocuklar için düzenlenen etkinliklerde Ecem Göktaş'ın rehberliğinde çocuklar keyifli ve eğitici zaman geçirdiler. Bu sayede anne ve babaları etkinliklere katılırken, çocukları da güvenli bir ortamda eğlenme fırsatı bulabiliyorlar.


Katılımcı Kadınlar, Sunulan Hizmetlerden Dolayı Belediye Başkanına Minnettar Etkinliklere katılan kadınlar, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya kendilerine değer verdikleri ve bu tür hizmetleri sundukları için teşekkür etmekteler. Belediye Başkanının destekleriyle gerçekleştirilen programlar, kadınların kültürel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunurken, aynı zamanda dayanışma ve toplumsal farkındalık yaratıyorlar.
Emirdağ Kadın Kültür Evi Ziyaret Edilebilir ve Etkinlikler Hakkında Bilgi Alınabilir Emirdağ Kadın Kültür Evi'ndeki çeşitli programlara katılmak isteyenler veya bu programlar hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler, kültür evini ziyaret edebilirler. Belediye tarafından sunulan bu imkânlardan yararlanmak isteyen tüm kadınlar ve çocuklar kabul ediliyor.


#EmirdağKadınKültürEvi #SosyalEtkinlikler #ToplumsalDayanışma #BelediyeBaşkanı #KültürelAktiviteler #SosyalGelişim #KadınDayanışması #ÇocukEğlencesi #SerkanKoyuncu #ÖrgüGünü #EğitimSemineleri #DuaveBirlik