Emirdağ Belediyesi, Üstyapı Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor Emirdağ ilçesinde yolların daha iyi hale getirilmes...

Gözden kaçırmayın

TasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'daTasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'da

Emirdağ Belediyesi, Üstyapı Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor Emirdağ ilçesinde yolların daha iyi hale getirilmesini hedefleyen Emirdağ Belediyesi, üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yol yapım ve kaldırım döşeme işlemleri hız kesmeden devam ederken, ilçe halkının yaşam standardını yükseltmek için ciddi adımlar atılıyor.
Yenidoğan Mahallesi'nde Kilit Parke Çalışmaları Ekipler, Yenidoğan Mahallesi Kartopu Sokak'ta kilit parke döşeme işlemlerine devam ediyor. Çeşitli mahallelerde eş zamanlı yürütülen çalışmalarla, yolların daha güvenli ve kullanışlı olması amaçlanıyor. İlçenin dört bir yanını kapsayan bu faaliyetlerle kapsamlı bir yenileme programı yürütülüyor.
Başkan Koyuncu: "Hemşehrilerimizi Yenilenen Yollarla Buluşturuyoruz" Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu üstyapı çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, ilçenin neredeyse her bölgesinde devam eden çalışmalara değindi. Başkan Koyuncu, Emirdağ'a yakışır hizmetlerle yolları yenileyerek, vatandaşları bu hizmetlerle buluşturma sözü verdi.
#EmirdağBelediyesi #YolYapım #KaldırımDöşeme #ÜstyapıÇalışmaları #İlçeHizmetleri #KilitParke #YenilemeProjeleri #BelediyeBaşkanıSerkanKoyuncu #EmirdağHizmetleri #YolGüvenliği