Afyonkarahisar'da Sanata Yolculuk Başladı Afyonkarahisar'daki gençlere yaratıcılıklarını sergileme imkanı sağlayan Afyo...

Gözden kaçırmayın

  AKÜ'de  AKÜ'de "Keçe Sanatının Sınırları Zorlayan Sergi"

Afyonkarahisar'da Sanata Yolculuk Başladı Afyonkarahisar'daki gençlere yaratıcılıklarını sergileme imkanı sağlayan Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, El Sanatları Atölyesi ile göz dolduruyor. Özellikle Çini ve Resim eğitimlerinin verildiği atölye, sanata ilgi duyan gençler için benzersiz bir deneyim sunmakta.


Deneyimli Eğitimciler ile Sanatın İncelikleri Sanatla iç içe bir ortam arayan yetenekli bireyler için ideal bir mekan olan Gençlik Merkezi'nde, uzman eğitmenler eşliğinde verilen derslerle gençler estetik yeteneklerini geliştiriyor ve kendilerine has eserler oluşturma şansı buluyorlar.


Bilgi Edinme ve Kayıt İçin İletişim No Sanatseverler merkezin sunduğu kurslar hakkında detaylı bilgi almak için 0272 213 2543 numaralı telefondan Afyonkarahisar Gençlik Merkezi'ne ulaşabilir ve kayıt süreciyle ilgili gerekli bilgileri alabilirler.
Sanatla İç İçe Bir Gençlik Merkezi Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, sanatın birleştirici ve yaratıcı atmosferiyle donanarak gençlerin hem sosyal hem de kültürel anlamda gelişimine destek olmayı amaçlıyor. Merkez, #AfyonkarahisarGençlikMerkezi #GSBGM etiketleriyle sosyal medyada da aktif olup, gençleri sanatın farklı dallarıyla tanıştırmaya devam etmektedir.


#Afyonkarahisar #GençlikMerkezi #ElSanatları #ÇiniSanatı #ResimKursu #SanatEğitimi #KültürelGelişim #Yaratıcılık #GSBGM