Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi Ekonomisine Yeni Katkı: "Ufuk Ticaret" Açıldı Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesi dinam...

Gözden kaçırmayın

TasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'daTasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'da

Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi Ekonomisine Yeni Katkı: "Ufuk Ticaret" Açıldı Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesi dinamik ticaret hayatına yeni bir katkı sağlayarak, "Ufuk Ticaret" adını taşıyan yeni bir işletmeyi hizmete açtı. Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Ece Mahallesi Mezbaha Caddesi'nde düzenlenen açılış törenine katılarak işletme sahibi Ufuk Öztoprak'a başarı dileklerini iletti.


Sandıklı'nın ekonomik canlılığını artıracak olan bu yeni işletmenin açılışı, esnaf ve yerel halkın yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Başkan Çöl, bölge ekonomisine yapılacak her yeni yatırımın önemine değinirken, yeni iş yerlerinin bölge ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra istihdamı artırmanın da önemli olduğunun altını çizdi. Başkan Çöl, "Ufuk Ticaret"in Sandıklı için hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.


Sandıklı Belediyesi, yerel ekonomiyi güçlendirmek ve esnafı desteklemek adına çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyor. Belediye, yeni açılan işletmelere sunduğu destekle girişimciliği teşvik etmekte ve bu tarz açılışların ilçenin sosyal ve ekonomik yaşamına olumlu katkılar sağlayacağına inanıyor. Başkan Dr. Mustafa Çöl, açılış dolayısıyla Ufuk Öztoprak ve "Ufuk Ticaret" çalışanlarına bereketli kazançlar temennisinde bulunarak ilçe ekonomisi adına kutlama yaptı.


#Afyonkarahisar #Sandıklı #UfukTicaret #Yeniİşletme #EkonomikGelişim #YerelEsnaf #Girişimcilik #BelediyeBaşkanı #MustafaÇöl #İstihdam #BölgeEkonomisi #İşDünyası #AçılışTöreni