Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Canlı Yayında Vatandaşlarla Buluşacak Afyonkarahisar Belediye Başkanı Meh...

Gözden kaçırmayın

TasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'daTasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'da

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Canlı Yayında Vatandaşlarla Buluşacak Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yarın yapılacak canlı yayında kent ile ilgili son gelişmeleri, belediye çalışmalarını ve projelerini vatandaşlarla paylaşacak. Zeybek, CNN TÜRK kanalının haber bülteninde izleyicilerle buluşarak, kentte yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verecek.
12 Aralık Salı günü saat 11:00'de gerçekleştirilecek olan bu özel röportaj, tüm ülkenin dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Zeybek'in hangi konularda açıklamalar yapacağı vatandaşlar tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Ayrıca, Başkan Zeybek'in projeler ve hedefler hakkında detayları aktarması ve vatandaşların sorularına net yanıtlar vermesi öngörülüyor.
Canlı yayınla halkla doğrudan etkileşime geçerek Afyonkarahisar için önemli açıklamalar yapmaya hazırlanan Başkan Zeybek'in, kente dair sunacağı bilgileri dinlemek ve gelişmelerden haberdar olmak isteyen herkes, bu yayını kesinlikle kaçırmamalı. Söz konusu yayın, yerel yönetimle halkın beklenti ve düşüncelerini bir araya getirerek Afyonkarahisar'ın geleceği için yapıcı bir diyalog kurmayı amaçlıyor. Tüm vatandaşları, yarın gerçekleşecek canlı yayına katılmaya ve Afyonkarahisar'ın yarınlarını şekillendiren bu buluşmada yer almaya davet ediyoruz.
#Afyonkarahisar #MehmetZeybek #CanlıYayın #CNNtürk #BelediyeBaşkanı #KentGelişimi #Projeler #BelediyeÇalışmaları #VatandaşBuluşması #SorularCevaplar