Afyonkarahisar Offroad Kulübü Kar Ziyafeti Çekti: Sinanpaşa'nın Beyaz Örtüsünde Adrenalin Dolu Anlar!

Gözden kaçırmayın

TasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'daTasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'da

Afyonkarahisar'ın yüksek bölgelerinde mevsimin ilk kar yağışının ardından, off-road heyecanına tutkuyla bağlı olan Afyonkarahisar Offroad Kulübü üyeleri, kışın gelmesini uzun süredir bekliyordu. Beklenen kar nihayet düşünce, ekip araçları hazırlayıp macera dolu yollara koyuldu.

Sinanpaşa ilçesinin Yörük Mezarı olarak tanınan bölgesi, off-road severlerin uğrak yeri haline geldi. Hocalar mevkiinde düzenlenen etkinliklerde, katılımcılar keyifli ve adrenalin dolu anlar yaşadılar. Zorlu parkurlar araçların ilerlemesini güçleştirse de, ekipmanları sayesinde bu engellerin üstesinden geldiler.

Hava ne kadar soğuk olursa olsun, off-road tutkunlarını durduramadı. Soğuğa aldırış etmeyen sporcular, teknik donanımlarının ve araçlarının yardımıyla zorlukların üstesinden gelmenin mutluluğunu yaşadılar. Afyonkarahisar, kültürel ve turistik zenginlikleriyle bu tür etkinliklere ev sahipliği yaparak off-road topluluğunun buluşma noktası olmaya devam ediyor.


Kültürel ve Turizm Çeşitliliğiyle Öne Çıkan Afyonkarahisar

Afyonkarahisar, bu tür etkinliklere olanak sağlayan kültürel ve turistik zenginlikleriyle biliniyor. Afyonkarahisar Off-Road Kulübü üyeleri, bölgeye başka illerden gelen off-road meraklılarını konuk etmekten de büyük mutluluk duyuyorlar. Misafir severler, hem kendi tecrübelerini paylaşıyorlar hem de Afyonkarahisar'ın misafirperverliğini deneyimleyerek bu heyecana ortak oluyorlar. Her yıl olduğu gibi bu sene de, off-road tutkunları için renkli görüntülere ev sahipliği yapan Afyonkarahisar, macera peşinde koşan herkesi ağırlamaya devam ediyor.

 

Kulübün instagram adresi: https://www.instagram.com/afoff_offroad/