Afyonkarahisar'da Manevi Buluşmalar Devam Ediyor Afyonkarahisar İl Müftülüğü, pazar sabahları cemaatle buluşma geleneği...

Gözden kaçırmayın

TasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'daTasteAtlas'ta Afyon Sucuğu, en iyi 10'da

Afyonkarahisar'da Manevi Buluşmalar Devam Ediyor Afyonkarahisar İl Müftülüğü, pazar sabahları cemaatle buluşma geleneğini Mevlevi Camii'nde sürdürdü. İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, İl Müftü Yardımcısı Harun Yılmaz ve görevli personel, erken saatlerde sabah namazı için cami cemaati ile bir araya geldi.
Program, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı ve tesbihat, ilahiler, kasidelerle manevi bir hava oluşturuldu. İl Müftüsü İmamoğlu'nun cemaate yönelik verdiği sohbet ve ettiği dualarla program daha da anlam kazandı.
Sohbetin ardından cemaate sunulan çorba, soğuk sabah saatlerinde sıcak bir buluşmaya dönüştü. Afyonkarahisar İl Müftülüğü'nün düzenlediği bu etkinlik, şehirdeki dini ve sosyal yaşamı güçlendiren birlikteliklerin bir göstergesi oldu. Müftülük, etkinliklerin toplumun maneviyatına katkı sağlamasını ve dostluk bağlarını güçlendirmeyi amaçlıyor.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü, katılımcılara teşekkür ederek, bu tür manevi buluşmaların devam edeceğini belirtiyor ve tüm halkı benzer etkinliklere katılmaya çağırıyor. Cami buluşmalarının önemine değinen Müftülük, tüm katılımların kabul olması için dualar ediyor.
#Afyonkarahisar #ManeviBuluşma #SabahNamazı #MevleviCamii #İlMüftülüğü #Lütfüİmamoğlu #DiniYaşam #BirlikVeDayanışma #Etkinlik #Maneviyat #Tesbihat #İlahi #Kaside #Sohbet #ÇorbaIkramı #SosyalHayat #DostlukBağları #ManeviHuzur