Afyonkarahisar'ın Osmangazi mahallesinde gerçekleşen trafik kazasında, bir otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı. 12 yaşındaki bir kız çocuğunun kullandığı otomobil, kavşakta dönüş yaparken bir motosiklete çarptı.

Gözden kaçırmayın

Mısırlıoğlu : Aday Tercihi Seçmeni Küstürdü, Beklenen Milletvekili Sayısına UlaşamadıkMısırlıoğlu : Aday Tercihi Seçmeni Küstürdü, Beklenen Milletvekili Sayısına Ulaşamadık

Kaza, Afyonkarahisar merkez Osmangazi mahallesinde yaşandı. 12 yaşındaki R.Ö'nün kullandığı 55 BMV 40 plakalı otomobil ile İ.Ş'nin idaresindeki 03 AFL 199 plakalı motosiklet kavşakta çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle her iki araç sürücüsü ve motosiklette yolcu olarak bulunan 14 yaşındaki E.E isimli genç yaralandı. Kazanın hemen ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıları hastaneye sevk etti. Şehirdeki trafik kazalarının önlenmesi amacıyla polis ekipleri detaylı bir inceleme başlattı.
Kız çocuğunun aracı nasıl kullandığı araştırılıyor
Kaza sonrası polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturma başlattığı bildirildi. Kaza ile ilgili incelemeler devam ederken, 12 yaşındaki kız çocuğunun ailesinden otomobili nasıl aldığı ve böyle bir durumun nasıl gerçekleştiği konusunda araştırmalar sürüyor.

#Afyonkarahisar #TrafikKazası #Yaralılar #Soruşturma #GüvenliSürüş #TrafikGüvenliği #KazaHaberleri #OsmangaziMahallesi