Afyonkarahisar'da Kızılay'dan Müftülük Makamına Nezaket Ziyareti Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şubesi, toplumsal iletişi...

Gözden kaçırmayın

SEN KİMSİN BE ADAM !SEN KİMSİN BE ADAM !

Afyonkarahisar'da Kızılay'dan Müftülük Makamına Nezaket Ziyareti Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şubesi, toplumsal iletişim ağlarını güçlendirmek adına yeni atanan İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu. Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Yakın ve Başkan Yardımcısı Mehmet Albayrak tarafından gerçekleştirilen ziyarette, iyi temenniler paylaşıldı ve karşılıklı iş birliği vurgulandı.


Müftülükte gerçekleşen samimi sohbet ortamında, İl Müftüsü İmamoğlu Kızılay heyetinin ziyaretinden memnuniyetini ve teşekkürlerini dile getirdi. Görüşme esnasında iki kurum arasında yardımlaşma, hizmet ve dayanışma konularındaki iş birliğinin önemi ele alındı.
Afyonkarahisar'da sosyal doku ve birlikte yaşama kültürünün güçlenmesi, bu tarz temaslarla daha ileri bir seviyeye taşınması hedefleniyor. Sivil toplum odaklı çalışmalarda Kızılay'ın iş birliğine açık tutumu ve İl Müftülüğü'nün toplumsal değerlere sağladığı katkı, bölgede olumlu yansımalar yaratması beklenen girişimler olarak öne çıkıyor.


Sivil toplum ve yerel yönetimlerin el ele vererek toplumun refahı için birlikte adımlar atması, Afyonkarahisar'da örnek teşkil edecek bu türden visitelerin, toplumun ihtiyaçları doğrultusunda etkin çözümler ve destekleyici faaliyetler üretme potansiyelini artıracaktır.
#Afyonkarahisar #TürkKızılayı #İlMüftülüğü #SosyalDayanışma #Ziyaret #ToplumHizmetleri #Yardımlaşma #SivilToplum #Dayanışma