Afyonkarahisar Valiliği, kente dair tanıtım faaliyetleri ve basın ilişkilerini güçlendirmek amacıyla dikkat çekici bir etkinliğe imza attı

Gözden kaçırmayın

AĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISIAĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISI

Afyonkarahisar Valiliği, kente dair tanıtım faaliyetleri ve basın ilişkilerini güçlendirmek amacıyla dikkat çekici bir etkinliğe imza attı. Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, şehrin gelecek vizyonu ve sürdürülen çalışmalara ışık tutmak için bir araya geldiği gazeteci ve medya temsilcilerine ev sahipliği yaptı.


Toplantı, gazetecilik ve televizyonculuk sektörünün deneyimli ismi Ahmet Hakan ve Demirören Medya Grup Başkanı Orçun Çevikoğulları gibi önemli konukları ağırladı. Ayrıca Reklam Bölümü'nden Özer Kanat, köşe yazarı Deniz Sipahi, gazeteci Emre Oral, fotoğraf muhabiri Murat Şaka ve gazeteci Mehmet Emin Güzbey'in de yer aldığı toplantı, kentin gündemi ve gelecek projeleri hakkında bilgi alışverişi yapma imkanı sundu.


Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, toplantının açılışında yerel ve ulusal medya temsilcilerini samimi bir karşılama ile ağırladı. Afyonkarahisar'ın güncel durumu üzerine bilgiler aktaran Vali Yiğitbaşı, şehrin turizm potansiyelinin yanı sıra yatırım olanaklarına dair detaylı bilgiler vererek katılımcıları bilgilendirdi. Etkinliğin, şehrin ulusal alanda tanıtımına ve bilinirliğinin artmasına katkı sağlaması hedefleniyor.


#Afyonkarahisar #Valilik #MedyaBuluşması #TanıtımEtkinliği #TurizmPotansiyeli #YatırımFırsatları #AhmetHakan #ÖzerKanat #DenizSipahi #EmreOral #MuratŞaka #MehmetEminGüzbey #KübraGüranYiğitbaşı #DoçDrVali