256 takım arasından sıyrılarak Türkiye üçüncülüğü elde etti.

Gözden kaçırmayın

Eğitim Müdürü Sünnetci ve Yardımcısı Akçil, Okul Ziyaretleri YaptıEğitim Müdürü Sünnetci ve Yardımcısı Akçil, Okul Ziyaretleri Yaptı

 Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi'nin münazara takımı, TÜGVA'nın düzenlediği Türkiye Münazara Yarışması'nda, toplam 256 takım arasından sıyrılarak Türkiye üçüncülüğü elde etti.


Yarışmanın ardından, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci'yi makamında ziyaret eden okul yönetimi ve münazara takımı, yarışmada gösterdikleri performansla ilgili müdür Sünnetci'ye bilgi vererek, kendilerine sağlanan destekler için teşekkürlerini sundu.


Ziyaret, İl Milli Eğitim Müdürü Sünnetci'nin takımı tebrik etmesi, başarılarını kutlayarak hediyeler vermesi ve bu özel anın hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu. Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi'nin öğrencileri ise bu başarıyla Ege Bölgesi'nde eğitimin kalitesini bir kez daha gözler önüne serdi.


#Afyonkarahisar #SüleymanDemirelFenLisesi #MünazaraTakımı #TürkiyeÜçüncüsü #EğitimBaşarısı #TÜGVAMünazara #EgeBölgesi #MilliEğitimMüdürlüğü
RTURK