Mustafa Enis Arabacı, dün Odak Gazetesinde manşette yayınlanan habere cevap verdi.

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

Mustafa Enis Arabacı, dün Odak Gazetesinde manşette yayınlanan habere cevap verdi.

Arabacı, açıklamasında, Odak Gazetesinin manşetten yayınlanan haberin tamamen yalan haber olduğunu ve kasıtlı yorumlara yer verildiğini söyledi.

Mustafa Enis Arabacı'nın açıklaması şöyle:

"28.11.2023 tarihli Odak Gazetesi’nde manşetten yayınlanan yalan bilgiler ve kasıtlı yorumlar içeren yazıyla ilgili kamuoyuna duyurumdur.

Yazıda ‘’ İlginç Teklif’’ şeklinde bahsedildiği gibi Sayın Alper Yağcı’ya bir teklifim olmamıştır. Sayın Yağcı ile yaklaşık bir buçuk ay önce yapmış olduğumuz görüşmede kendisi benim belediye başkan adayı olmayı düşünüp düşünmediğimi sormuş, bende net olarak düşünmediğimi ifade ettikten sonra kendi adaylık fikrinden bahsetmişti. Bende hayırlı olsun demiş ve başarılar dilemiştim. Ortada bir teklif olmadığı gibi Sayın Alper Yağcı’nın, birisi tarafından yönlendiriliyor gibi ve birisinin adamı gibi gösterilmesi ona da yapılmış bir haksızlıktır kanaatindeyim.

Diğer yandan benim Ak Parti’ye hasmane tutum içinde olduğum da aynı yazıdaki maksatlı bir uydurmadır. Toplumun bir kısmıyla şahsımı problemli göstermeye çalışma, nifak oluşturma ve şekle sokma maksadı, açık seçik ortadadır. Bana göre doğru ve iyi insan olmak, faydalı insan olmak her şeyden değerlidir. Hayat siyasetten, siyaset lüzumsuz atışmalardan ibaret değildir. Her siyasi partide, çok değer verdiğim dostlarım, kardeşlerim ve büyüklerim vardır. Vatanını, milletini, ülkesini, insanını, şehrini düşünen ve seven hiç kimseyle de hasmane bir ilişkim olmamıştır, olamaz.

Kamuoyunu gerçek dışı yayınlarla yanıltan, lakap takarak, kaba ve alaycı ifadelerle şahsımı küçük düşürmeye çalışan Mehmet Emin Güzbey’e ve bu tür yayınlarına karşı hukuki gereklilikleri yapacağımı kamuoyunun bilgisine sunarım."