Prof. Dr. Veysel EROĞLU Afyonkarahisar'da İl Özel İdaresi'ni Ziyaret Etti

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

Afyonkarahisar ilimize 60. Hükümet döneminde Çevre ve Orman Bakanı olarak, 61., 62., 63., 64. ve 65. Hükümetlerde ise Orman ve Su İşleri Bakanı olarak hizmet vermiş olan  Prof. Dr. Veysel EROĞLU, İl Özel İdaresini ziyaret etti

Ayrıca Prof. Dr. EROĞLU, milletvekili olarak 23., 24., 26. ve 27. dönemlerde Afyonkarahisar'ı, 25. dönemde ise İzmir'i temsil etmiştir. AK Parti İl Başkanı Hüseyin SEZGİN tarafından eşlik edilen Prof. Dr. EROĞLU, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi'ni ziyaret ederek, İdaresi Genel Sekreteri Osman Ziya BİLİM ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Ziyaret sırasında, İl Özel İdaresi tarafından yürütülen yatırımlar ve projeler hakkında detaylı görüşmeler yapıldı. Genel Sekreter, Prof. Dr. Veysel EROĞLU'na değerli ziyaretinden ve yıllar boyunca ülkeye ve Afyonkarahisar'a sağladığı önemli katkılardan dolayı şükranlarını sundu. Toplantı, Prof. Dr. EROĞLU'nun geniş deneyimlerinden bölgedeki mevcut ve gelecekteki yatırımların iyileştirilmesine yönelik faydalanma konusuna odaklandı. Görüşmeler, Afyonkarahisar'ın sürekli gelişimi ve işbirliği önemine vurgu yaparak, Prof. Dr. EROĞLU'nun görev süresinde yer aldığı başarılı girişimlerin, şehrin stratejik planlama ve faaliyetlerine ilham kaynağı olabilmesi ve bilgilendirebilmesi için kullanılmasının önemini dile getirdi.