Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi meydanı yine güzel bir ana şahitlik etti.

Gözden kaçırmayın

Nadir Hastalıklar Günü: Farkındalık İçin KutlanıyorNadir Hastalıklar Günü: Farkındalık İçin Kutlanıyor

Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi meydanı yine güzel bir ana şahitlik etti.

SMA Hastası Azra kızımız; Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Gizem Prodüksiyon Hamza Top, gönüllüler ve çok sayıda hemşehrimizin katılımlarıyla balonlar eşliğinde tedaviye uğurlandı.

Organizasyonda konuşan Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl; “Değerli Hemşehrilerim, Bugün, sevgili SMA Hastası Azra kızımız için çok özel bir anı paylaşmak üzere buradayız. Azra, bizim için çok kıymetli bir kardeşimiz ve onun mücadelesi, dayanışma ruhumuzu yeniden canlandırıyor.

Azra’nın tedavisi için bir araya gelmiş bulunuyoruz ve bugün onu, Sandıklı Belediyesi önünden balonlar eşliğinde tedaviye uğurluyoruz. Bu anlamlı anı paylaşırken, birlikte olmanın ve sevgiyle desteklemenin gücünü bir kez daha göstermek istiyoruz.

Azra kızımızın yanı sıra, bu özel etkinlikte emeği bulunan Gizem Prodüksiyon Hamza Top ve sayısız gönüllü hemşehrimiz, topluluk olarak ne kadar büyük bir kalbe sahip olduğumuzu kanıtlıyor. Hep birlikte, Azra’nın yanında olduğumuzu göstermek için buradayız.

Bu tedavi yolculuğunda Azra’ya güç veren herkese ve bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Dayanışma ve sevgi, bizi daha güçlü kılıyor ve bu zorlu süreçte Azra ve ailesinin yanında olduğumuzu bir kere daha dile getiriyorum.

Azra kızımıza ve ailesine sağlık, mutluluk ve umut dolu bir yolculuk diliyoruz. Tedavisi başarıyla sonuçlanacak ve Azra’nın sağlığına kavuşacağı güzel bir gelecek bizi bekliyor. Birlikte olmanın ve sevginin gücüne inanarak, Azra’ya ve ailesine destek olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Yapılan konuşmaların akabinde Azra kızımız balonlar eşliğinde uğurlanarak, inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşması dileklerinde bulunuldu. Program Sandıklı Belediyesi önünde hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.