Başkan Koyuncu Direksiyon Başına Geçti

Gözden kaçırmayın

14-24 Şubat 2024 Afyon'da vefat edenler14-24 Şubat 2024 Afyon'da vefat edenler

Emirdağ Belediyesi'nin sahada yürüttüğü bütün çalışmaların yakın takipçisi olan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu haşere ilaçlama aracının direksiyonuna geçerek İnkilap Mahallesinde ilaçlama çalışmaları gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Koyuncu'yu direksiyon başında gören vatandaşlar kısa süreli şaşkınlıklarının ardından kendisiyle sohbet ettiler ve çay ikramında bulunmak istediler.

Planlanan program çerçevesinde Emirdağ ilçe merkezindeki tüm mahallelerin ilaçlandığını belirten Başkan Koyuncu; "Halka hizmet Hakk'a hikmettir diyerek terimizin son damlasına kadar 24 saat esaslı ilaçlama ve temizlik işlemlerine Emirdağ Belediyesi olarak devam etmekteyiz. Rabbim bizden bu enerjiyi almasın, bizi Emirdağ’ımıza, şehrimize hizmet etmekten alıkoymasın. Bu memleket, bu şehir bu ilçe hizmetin en güzeline layık. Biz Belediye Başkanı, yardımcım, müdürlerim ve bütün mesai arkadaşlarım hep birlikte gece gündüz demeden bu şehre hizmet etmek için varımızı yoğumuzu ortaya koyuyoruz. Rabbim hepsinden razı olsun diyorum." ifadelerini kullandı.

Halkla iç içe olmayı kendine düstur edinen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ilaçlama sonrasında mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet edip taleplerini dinledi.