Olgun, kendisinin seçim sonrası ortadan kayboldu söylemlerine karşılık verdi.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun, kendisini eleştiren AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’e tepki göstererek, “Uyduruk temel atıp halkımızı kandıran, ifşa olan ve utanmadan bu çirkinliğin arkasında duran şahıslar, ağababalarından izin alıp sıkılmadan, arlanmadan bana gönderme yapmaya çalışıyorlar. İlk ders yemin törenindeki üslubum rahatsız etmiş ki, yine sallamışlar. Bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye. ” dedi.

Olgun, kendisinin seçim sonrası ortadan kayboldu söylemlerine karşılık verdi.

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, “İlçe ziyaretlerinde halkın içine inemeyen, ancak partisinin birkaç kişisiyle bir araya gelen AK Parti milletvekilleri, seçim öncesi yaptıkları kirli siyaset diline devam ederek beni yine haklı çıkardılar. Bu halkın kirli siyaset dilenden bıktığını bir kez daha söylemem gerekiyor. Bu halkı duygularıyla oynayarak, kirli siyaset dilleriyle tribünlere oynamanın kimseye bir kazancı olmayacaktır. O dil ancak sizin içinizdeki kirliliği dışa vurur. İnanıyorum ki er yada geç bu oyunlarınız ayağınıza dolaşacak yalan ve iftiralarınızla boğulacaksınız” diye konuştu.

HALKIN REFAHINDAN SÖZ EDEN YOK

AK Parti milletvekillerinin seçimin hemen ardından yaşananlardan söz etme gibi bir cesareti olmadığını belirten İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun, halkın ekonomik kriz altında ezilirken, laf salatası yapmanın ne milletvekilliğine ne de insanlığına sığmayacağını söyledi.

Halkın refahından söz etmeleri gerekenlerin ağızlarına bu kelimeyi alamadıklarını belirten Milletvekili Olgun; “Seçimden bu yana kaç gün geçti? Vatandaşın ekonomik durumu ne oldu? Halkın cebinden kaç lira daha çaldılar? Gelen zamlar altında bu halk ne yapacak?   Bunları ağızlarına alamayanlar, bize laf söyleme cüretinde bunuluyorlar. Ağababalarından izin almadan bir şey yapamayan biri yine konuşmuş. Güya bana gönderme yapmış. Bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye. Hadi ordan” diye konuştu.

YÜZSÜZLÜĞÜN BU KADARINA DA PES DOĞRUSU

Bir milletin var olabilmesi için önce vatanının, bayrağının ve parasının olması gerektiğini vurgulayan İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun, milletin parasının yerlerde sürüyenlerin, önce aynaya bakmasını söyledi.

Sözlerine ‘Yüzsüzlüğün bu kadarına da pes doğrusu’ diyerek devam eden Milletvekili Olgun, “AK Parti   hükümetinin ve milletvekillerinin bu milletin parasına verdiği değere bir bakın. Bırakın gelişmiş ülkeleri, bırakın para birimleri dolar ve avro olanları. Yanı başımızdaki ülkelere bir bakın. Daha düne kadar emrimizde olan Bulgaristan levası bunlar iktidara geldiğinde TL karşısında 65 kuruş iken bugün 13 TL olmuş. Hemen yanı başımızdaki Gürcistan Larisi 9 TL olmuş. Daha sayayım mı? Halkın karşısına çıkacak yüzü olmayanlar kalkıp da bize laf söyleye cüretinde bulunmasınlar. Önce aynaya bakın aynaya” şeklinde konuştu.