CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, TBMM'de kendisine yapılan ziyaretleri kabul ederek, istek ve talepleri birinci ağızdan dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, saha çalışmasının yanı sıra Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) de toplumun tüm kesimleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

TAŞERON İŞÇİLERİMİZİN VE KAMU ÇALIŞANLARININ SORUNLARI CHP İKTİDARINDA ÇÖZÜLECEK
TBMM'de kendisine yapılan ziyaretleri kabul eden Milletvekili Köksal, bu kapsamda ilk olarak Tüm Kamu-Der ve Tüm Büro-Sen Genel Başkanı Halit Önük ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir araya geldi. Baştuğ ve beraberindekilerle Milli Eğitim'de çalışan 32 bin geçici işçi, kamuda kadro alamayan yüz binlerce taşeron işçi ve tüm kamu çalışanlarının sıkıntıları hakkında görüş alışverişinde bulunan Köksal, sorunların halkın desteği ile CHP iktidarında çözüleceğini söyledi.

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Daha sonra makamında kendisini ziyaret eden Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberindeki muhtarlarla bir araya gelen Köksal, yerel yönetimlerin olmazsa olmazı muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu. Milletvekili Köksal, kendisini ziyarete gelen Çayırbağ Beldesi Muhtarı Arif Çevrin ve Eşrefpaşa Mahallesi Muhtarı Ramazan Doğankaya ile Afyonkarahisar gündemini değerlendirdi. Köksal’ı Dinar Tatarlı Beldesi’nden Süleyman Taşpınar ve beraberindeki belde sakinleri de ziyaret etti.

GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARET ETTİLER
Her fırsatta Afyonkarahisarlı vatandaşları, partilileri, ilçe örgütlerini, Belediye Başkanlarını Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya getirmeye gayret eden Milletvekili Köksal, beraberinde Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, CHP Dazkırı İl Genel Meclis Üyesi M. Ege Toker ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

SANDIKLI VE SİNANPAŞA HEYETİ GRUP TOPLANTISINA KATILDI
Milletvekili Köksal, TBMM’de kendisini ziyarete gelen CHP Merkez ilçe Örgütü, Sandıklı İlçe Örgütü, Sandıklılı kadınlar ve CHP Sinanpaşa İlçe Başkanıyla birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısına katılarak daha sonra heyetle birlikte ülke gündemine dair görüş alışverişinde bulundu.