Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisalıların bu yıl sert ve çetin geçen kış ayında ısınmadıklarını belirterek, “Doğalgaza kömüre gelen zamlar ortada, bunun üstüne jeotermal ısıtma olan AFJET bu sene hemşehrilerimi canından bezdirdi” dedi.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, üst üstte gelen zamlar sonrasında vatandaşın ne yapacağını bilemediğini söyleyerek, “Afyonkarahisar’da kış sert ve çetin geçiyor. Isınma için kimi hemşehrim zamlı doğalgaz faturası ile baş etmeye çalışırken kömürle ısınmak zorunda olanlarda kömüre gelen zamlar yüzünden zar zor kömür almaya çalışıyor.” diye konuştu.

ZAM ZAM ZAM, AMA HİZMETE GELİNCE SIFIR..!
AFJET’in de vatandaşı canından bezdirdiğini kaydeden Köksal, “Birde Afyonkarahisar’da jeotermal ısıtma olan AFJET var ki bu sene hemşehrilerimi canından bezdirdi. Hem soğuklarda yeteri kadar ısıtmaması hem de son yapılan yüzde 35 zamla bu karakışta Afyonkarahisarlıların burnundan getirdi. Hemşehrilerim şimdi ısınamadığına mı yansın ısınamadığı halde ödeyeceği yüksek faturaya mı yansın öte yandan AFJET’te ısınamayıp elektrik sobası yakmak zorunda kalanlarda bir de üstüne ödeyeceği zamlı elektrik faturasına mı yansın. Yeter artık bir düşmediniz vatandaşın yakasından. Zam zam zam ama hizmete gelince sıfır. Memleketi perişan ettiniz.” ifadelerini kullandı.