DÜZAĞAÇ VE DEREÇİNE'DE EDS'LER FAALİYETE GEÇİYOR!..

Karayolu üzerindeki can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek amacıyla, KTK’nun Ek 16’ncı maddesinin uygulanmasına ilişkin Usul ve Esaslar ile Teknik Gereklilikler Dokümanına uygun olarak İlimiz Afyonkarahisar-Uşak Yolu Sinanpaşa İlçesi Düzağaç Belediyesinde ve Afyonkarahisar-Konya Yolu Sultandağı İlçesine bağlı Dereçine Belediyesinde kurulumu tamamlanan Elektronik Denetleme Sistemi 12.11.2020 günü saat 10:00’da faaliyete geçecektir.

DÜZAĞAÇ VE DEREÇİNE'DE EDS'LER FAALİYETE GEÇİYOR!..
10 Kasım 2020 - 16:51 - Güncelleme: 11 Kasım 2020 - 13:24
Karayolu üzerindeki can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek amacıyla, KTK’nun Ek 16’ncı maddesinin uygulanmasına ilişkin Usul ve Esaslar ile Teknik Gereklilikler Dokümanına uygun olarak İlimiz Afyonkarahisar-Uşak Yolu Sinanpaşa İlçesi Düzağaç Belediyesinde ve Afyonkarahisar-Konya Yolu Sultandağı İlçesine bağlı Dereçine Belediyesinde kurulumu tamamlanan Elektronik Denetleme Sistemi 12.11.2020 günü saat 10:00’da faaliyete geçecek.

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • mm
  4 ay önce
  107 ile giderken radara girdiğimden 1228 TL ceza geldi. bu şekilde EDS olmaz.
 • Bekir
  5 ay önce
  Kesinlikle EDS her alanda olmalı ama insanları tuzağa düşürür şekilde değil. 110 km hızla giderken bir anda 70 km hıza düşürülerek tuzak kurulması yerine belirli aralıklarla sürekli olsun sabit 110 km tespiti yapılsın. Artık hangi kamera da kaç km hıza düşeceğimizi şaşırır olduk.
 • bende
  4 ay önce
  burası açıldıktan birkaç gün sonra 598 kitlemişler bana.ayrıca altta yorum yazan bekir kardeşe katılıyorum..
 • mustafa
  5 ay önce
  inşallah afyonada eds sistemi kurulur,ve yollardaki setlerden bir an evvel kurtuluruz !