CHP Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Caner PEYNİRCİ, CHP Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulunun görevden alınarak yeniden atama yapıldığı duyurdu.

Peynirci, açıklamasında şunları söyledi:

 

"Çocukluğum, Gençliğim, Geleceğim Cumhuriyet Halk Partisi için çalışmaya devam edeceğim"

01 Mart 2020 tarihinde yapılan Afyonkarahisar CHP İl Kongresinde yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte  delegenin oyları ile göreve seçildik.  Yaklaşık 3 yıldır bizi göreve seçen  delegelerimize ve partililerimize layık olmak için kimsenin sokağa çıkamadığı pandemi sürecinde bile sokağa çıkma yasağını ve sağlığımızı düşünmeden her dönemde sahada partimizin iktidarı için hep birlikte il ve ilçe örgütlerimiz ile mücadele verdik. 

17 İlçemizde ve il merkezimizde kamuoyunda ses getiren birçok çalışmaya imza attık. Yakın zamana kadar ulusal ve yerel basında hem il başkan yardımcısı olarak hemde gençlik kolları il başkanı olarak gündeme dair birçok açıklama ile halkın hakkını savunmaya ve aşık olduğumuz memleketimizin sesi olmaya çalıştım. 

İl Başkanımız Yalçın GÖRGÖZ'ün 26 Aralık 2022 tarihde Milletvekili aday adaylığı için  genelge gereği İl Başkanlığından istifa etmesinin ardından geçen hafta İl Başkanlığımıza Yusuf Onur Seçme Atanmıştır. Gelinen son noktada İl Yönetim Kuruluda görevden alınarak yerine yeni yönetim kurulu üyeleri Atanmıştır. 

Alınan kararın partimize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum.Partimizin iktidarı ve sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun  13.Cumhurbaşkanı olması için var gücümüzle gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. 

Hak, Hukuk, Adalet ve Demokrasi ile dolu yarınlarda halkımız ve memleketimiz için görev yapmaya devam edeceğiz.