Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla kültürel yayınlarına verdiği desteğe bir yenisini daha ekledi. Belediye katkılarıyla Eğitimci- Yazar Veli Cengiz tarafından kaleme alınan “Benim Köyüm Şehir Olacak” adlı kitabı, Vali Gökmen Çiçek’e takdim edildi.
 

Vali Gökmen Çiçek’in Afyonkarahisar’daki bir yıllık görev süresinde hayata geçirdiği projeler ile memleketi Afyonkarahisar’a ve İhsaniye ilçesi Ayazini Köyü’ne yaptığı yatırımların anlatıldığı  “Benim Köyüm Şehir Olacak” adlı eser yayınlandı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar ile birlikte gerçekleşen ziyarette Afyonkarahisar’a verdiği hizmetler nedeniyle Vali Çiçek’e teşekkür eden Veli Cengiz, Vali Çiçek’in uzun yıllar Afyonkarahisar’da kalmasını temenni etti. Böyle bir eseri kaleme aldığı için desteklerinden dolayı Afyon Belediyesi ve eğitimci-yazar Veli Cengiz’e teşekkür eden Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da yaptığı hizmetlerin olumlu karşılanması ve takdir toplamasının kendisini mutlu ettiğini belirterek, Cengiz’e başarılar diledi. Vali Çiçek, görev süresinde birinci yılını tamamlaması sebebiyle kendisi ziyarete gelen ve iyi dileklerini ileten konuklarına da teşekkür etti.