Afyon'da şok gelişme!.. O köy karantinaya alındı!..

Vaka sayılarının düştüğü ve Türkiye'de en iyi durumda olan Afyonkarahisar'da beklenmeyen gelişme. Afyon'da bir köy, uzuun bir aradan sonra vakaların artması nedeniyle karantinaya alındı!..

Afyon'da şok gelişme!.. O köy karantinaya alındı!..
21 Şubat 2021 - 21:30

Vaka sayılarının düştüğü ve Türkiye'de en iyi durumda olan Afyonkarahisar'da beklenmeyen gelişme. Afyon'da bir köy, uzun bir aradan sonra koronavirüs vakalarının artması nedeniyle karantinaya alındı!..

Afyon Bolvadin ilçesi Büyükkarabağ köyünde koronavirüs (Covid-19) vakalarının son günlerde artması nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından karantina altına alındı.

 

Bolvadin ilçesine bağlı Büyükkarabağ köyünde korona virüs (Covid-19) vakalarının artış göstermesiyle köye giriş ve çıkışların gece 00.00 itibariyle yasaklanacağı duyuruldu. Bolvadin Kaymakamlığı Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan kararı Büyükkarabağ Muhtarı Mehmet Öztürk, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu. Muhtar Öztürk, "Büyükkarabağ halkı bu gün gece 00.00'da karantina başlayacak. Uymayanlara yasal işlem yapılacaktır ifadelerine yer verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum