Reklam

ZAFER HAFTASI KUTLAMALARINA COVID-19 ENGELİ!..

Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar'da 25-30 Ağustos tarihleri arasında kutlanacak olan Büyük Taarruz Zafer Haftası 98. Yıl Dönümü Kutlama Programıyla ilgili bir açıklama yaptı.

ZAFER HAFTASI KUTLAMALARINA COVID-19 ENGELİ!..
21 Ağustos 2020 - 13:20
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar'da 25-30 Ağustos tarihleri arasında kutlanacak olan Büyük Taarruz Zafer Haftası 98. Yıl Dönümü Kutlama Programıyla ilgili bir açıklama yaptı.Açıklamada, covid 19 tedbirleri kapsamında kutlamalara protokol düzeyinde sınırlı sayıda katılım olacağı duyuruldu.Açıklama şöyle: "limizde 25-30 Ağustos tarihleri arasında yapılması planlanan “Büyük Taarruz Zafer Haftası 98. Yıl Dönümü Kutlama Programı “ Covid-19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın 19.08.2020 tarih ve 13383 sayılı emirleri doğrultusunda sadece protokol düzeyinde sınırlı katılımla Çelenk sunma ve Şehitlik ziyaretleri şeklinde gerçekleştirilecektir.  Yapılacak Çelenk sunma ve Şehitlik ziyaretleri Basın Mensuplarına ayrıca duyurulacaktır. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur."

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • İşte
  10 ay önce
  Ayasof yada covid yokmudu ?Malazgirt kutlamalarına gidecekmiş vali belediye başkanı orada covid yokmudur. Cumhuriyet e ATATÜRK e olan nefretiniz kininiz hiç bitmeyecek. Ama bu milletin cumhuriyet e ATATÜRK e olan bağlılığını asla yok edemiyeceksiniz.
 • Abidin
  10 ay önce
  Başkan bizi Malazgirt e davet ediyor Afyon'da koronadan Zafer haftası etkinliği iptal ediliyor. Güzel dusunulmus
 • namık yılmaz
  10 ay önce
  Ne kadar üzülsemde busene salgın hastalıkdan dolayı toren ve fuarın acılmamasına sevınıyorum. bir an evvel şu illetten kurtulalım. hersey afyon karahısar halkı ıcın.
 • Afyon\'lu
  10 ay önce
  Üzüldüm desem yeridir.Bir kutlanan ZAFER haftası ve Afyonumuzun düşman işgalinden kurtuluşu kalmıştı .Herşeye şüphe ile bakmaya başladık Covid 19 işin kılıfımı diye.
 • Hasan
  10 ay önce
  Sacma sapan gereksiz filmlerle araba sineması yapacagınıza bu kutlu haftayı en azından buna benzer etkinliklerle geçirin.