Genç iş insanı Remzi Emirhan Alıcı’ya ait Yalçın Turizm Taşımacılık irtibat ofisi dün yapılan açılış töreni ile hizmete başladı

Yalçın Turizm Taşımacılık irtibat ofisi Karaman Mahallesi Nergiz Caddesi No: 9’da hizmet veriyor. 

Toplu dua ve kurban kesiminin ardından Yalçın Turizm Taşımacılık irtibat ofisinin açılış kurdelesini; Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İbrahim Karataş, iş insanı Remzi Emirhan Alıcı kesti. 

Yalçın Turizm Taşımacılık hakkında bilgi veren iş insanı Remzi Emirhan Alıcı şöyle konuştu: “Yalçın Turizm Şirketini babam Yalçın Alıcı 1997 yılında kurdu. 2022 yılı itibariyle inşallah şirket yönetimini ben devam ettireceğim. Yalçın Turizm Taşımacılık Şirketi olarak paket turlar, hac, umre organizasyonları, otobüs, uçak biletleri, erken rezervasyon fırsatları gibi birçok hizmet sunacağız.”

İrtibat ofisi açılışına; Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İbrahim Karataş, İş Adamı Engin Gökdemir, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Sezer Küçükkurt, AGC yönetim kurulu üyesi Ömer Elçi ve çok sayıda davetli katıldı.