Reklam

SANDIKLI BÖLGE HASTANESİNE KAVUŞUYOR

SANDIKLI BÖLGE HASTANESİNE KAVUŞUYOR

SANDIKLI BÖLGE HASTANESİNE KAVUŞUYOR
18 Mart 2019 - 19:40

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, programları kapsamında Afyonkarahisar’a gelerek bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulundu.

Afyonkarahisar Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü, Afyonkarakisar esnaf ziyaretleri, Afyonkarahisar Ak Parti İl Teşkilatı ve Sinanpaşa ilçesindeki hastane temel atma törenine katılan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Afyonkarahisar’da Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ve beraberindeki heyetle görüştüler.

Sandıklı ilçemize kazandırılacak olan Bölge Hastanesinin yapımının görüşüldüğü ziyaretten sonra bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca, Bakan Yardımcımız Halil Eldemir, İl Başkanımız Hüseyin Sezen, Bakanımız ve Milletvekillerimiz ile İl Başkanlığında yeni Bölge Hastanemiz ile ilgili çalışmalarımızı konuştuk. İl Başkanımız, Bakanımız ve Milletvekillerimizin destekleri ile Yeni Bölge Hastanemiz Sandıklımıza Hayırlı Olsun.” İfadelerine yer vererek beklenen müjdeyi ilçemize vermiş oldular.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Alparsan BAŞTÜRK
    1 yıl önce
    Sonun da Sandıklıyı İl yapıyoruz diyeceksiniz.. Ne çok projeniz varmış sizin öyle bu kriz ortamında nasıl yapılacak bunca proje olan yine bize olacak sanırım.. Canım vatandaşım vergin 9 kat daha büyüyecek.. ekonomimiz süper uçuyor... S-400 füzesi gibi