Reklam

OTOMOBİLİYLE SOKAK KÖPEKLERİNİ KOVALADI, BİRİNİ SİLAHLA ÖLDÜRDÜ

Lüks otomobille sokak köpeklerini kovalayan sürücü, köpeklere kurşun yağdırdı.

OTOMOBİLİYLE SOKAK KÖPEKLERİNİ KOVALADI, BİRİNİ SİLAHLA ÖLDÜRDÜ

Lüks otomobille sokak köpeklerini kovalayan sürücü, köpeklere kurşun yağdırdı.

OTOMOBİLİYLE SOKAK KÖPEKLERİNİ KOVALADI, BİRİNİ SİLAHLA ÖLDÜRDÜ
07 Nisan 2020 - 10:48

Bursa’da lüks otomobille sokak köpeklerini kovalayan sürücü, köpeklere kurşun yağdırdı.

Bursa'da lüks otomobille sokak köpeklerini kovalayan sürücü, köpeklere kurşun yağdırdı. Kıstırdığı bir köpeği 3 kurşunla telef eden cani, güvenlik kameralarına yakalandı.

 

Edinilen bilgiye göre, Doburca Mahallesi'ne lüks otomobili ile gelen bir şahıs, sokak üzerinde bulunan köpekleri aracıyla kovalamaya başladı. Otomobil ile sokak üzerinde 2 tur atan şahıs, köpeklere tabancasıyla ateş etmeye başladı. Silah seslerini duyan vatandaşlar camlara çıktıklarında hayatlarının şokunu yaşadı. Bir otomobilin içerisinden 3 köpeğe ateş açıldığını gören vatandaşlar, kendilerini sokağa attı. Sokağa çıktıklarında bir köpeğin cansız bedeniyle karşılaşan mahalleli, durumu polis ekiplerine bildirerek, diğer köpekleri aramak için ormanlık alana gitti. Ormanlık alanda kan izlerini takip eden vatandaşlar, kaçan 2 köpeğin ve silahlı saldırganın izine rastlayamadı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede yaptıkları incelemelerde boş kovan izlerine rastladı. Yapılan incelemelerde vücudunda 3 kurşun izi olan köpeğin öldüğü belirlenirken, ekipler güvenlik kameralarına yansıyan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.


Köpekleri vurma anı saniye saniye kamerada

 

Sokak üzerindeki köpekleri acımasızca vuran şahıs, çevrede bulunan bir güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Sokak üzerinde lüks otomobiliyle 2 tur atan cani, otomobilin içerisinden köpeklere acımasızca ateş açtı. Kanlar içerisinde kalan köpekler korkuyla kaçmaya çalışırken, o sırada sokakta yaşlı bir kadının olduğu da görüldü.

 

Sokaktan gelen silah sesleri üzerine cama çıktığını söyleyen Ömer Faruk K., "Biz ailemizle evde oturduğumuz sırada 4 el silah sesi duyup balkona çıktık. Cama çıktığımızda bir otomobilin köpekleri kovaladığını gördük. Alt sokakta köpeklerden birini yakalayan cani köpeğe ateş etti. Vurulan köpek ormanlık alana kaçınca, cani adam bu defa diğer köpekleri kovalamaya başladı. Bir köpeği de evimizin önünde vurarak bölgeden hızla uzaklaştı. Köpeğin yanına vardığımızda 3 kurşunla öldürüldüğünü gördük. Polisle irtibata geçtik, polisler kameralarda inceleme yaptı" diye konuştu.


"Köpeği o halde görünce kanımız çekildi"

 

Sokağa çıktıklarında köpeğin 3 kurşunla vurulduğunu söyleyen Ömer Faruk K., "Köpeği o halde gördüğümüzde kanımız çekildi, çok kötü olduk. O canı sen mi verdin de sen almaya çalışıyorsun? O sırada bir ablamız da sokak üzerinde yürüyordu. O kurşunların bir tanesi ona da gelebilirdi. Magandalık var, hayvan cinayeti gibi her türlü suç var" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Özlem
  1 ay önce
  Bide hoca lakabı takmış can almak kimin hakkı seni yemezler merak etme
 • serhat hoca
  1 ay önce
  Demedi demeyin Aynı olay birgün Afyon da da olabilir çok köpek var her taraf köpek dolu imam hatip lisesi nin olduğu cadde de pusuya yatıyorlar gelene gidene sarıyorlar.Ne hale geldik köpekler insanlardam daha değerli olan bir dünya oldu.Belediye ye 500 kere söyledim hiç ilgilenmediler Bunların şehir merkezinde değil şehir dışında bir barınakta bakılması lazım...
 • Fırtına 61
  1 ay önce
  Dikkat ette o kurşunlar sana gelmesin haydi yallah şimdi
 • Fatih Çelikkaya
  1 ay önce
  "siz yerdekilere merhamet ediniz ki, göktekilerde size merhamet etsin" buyurulmuştur. Ruh hastası insanların şerrinden muhafaza etsin rabbim. Toplumda yeri yok bu insanların. Allah bildiği gibi ıslah eylesin...