Reklam

ORUÇOĞLU YAĞ A.Ş.'NİN SAHİBİ İŞADAMI HAKAN BAHÇECİ HAYATINI KAYBETTİ

Dünya Bakliyat Konfederasyonu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Hakan Agro Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bahçeci, bu sabah Dubai'de geçirdiği kalp krizi sonucu 51 yaşında hayatını kaybetti.

ORUÇOĞLU YAĞ A.Ş.'NİN SAHİBİ İŞADAMI HAKAN BAHÇECİ HAYATINI KAYBETTİ
26 Mayıs 2020 - 23:26 - Güncelleme: 26 Mayıs 2020 - 23:36
Dünya Bakliyat Konfederasyonu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Hakan Agro Yönetim Kurulu Başkanı, ATSO Üyesi, Oruçoğlu Yağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bahçeci, bu sabah Dubai'de geçirdiği kalp krizi sonucu 51 yaşında hayatını kaybetti.
 

Hakan Bahçeci, 1989 yılında Mersin’de kurduğu Hakan Gıda şirketini 1996 yılında Dubai’ye taşımıştı. Hakan Bahçeci, Hakan Agro markasıyla 6 kıtada toplam 6 milyon ton ticaret hacmine ulaşmıştı.

32 yıldır tarım ürünleri ticareti ve tedarik zinciri yönetimi alanında aktif rol oynayan Hakan Bahçeci’nin kurucusu olduğu Dubai merkezli Hakan Agro şirketi 24 ülkede ofis veya tesisleri bulunan çok uluslu bir emtia tedarik şirketi olarak faaliyetlerinin sürdürüyor.

Hakan Bahçeci 2011-2015 yılları arasında Dünya Bakliyat Konfederasyonu Başkanlığı, Tahıl ve Yem Ticareti Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Dünya Gıda Güvenliği Komitesi Üyeliği, International Agri Food Network Başkanlığı ve BM özel Sektör Mekanizması Başkanlığı görevlerini de üstlendi.
Bahçeci, Afyon'da a faaliyet gösteren oruçoğlu Yağğ Sa. A.Ş.'nin de saihibi idi ve ASO üyesi idi.

Hakan Bahçeci 2011-2017 yılları arasında Dubai Türk İş Konseyi Baş kanlığı’nı da yürüttü. 1969 yılında doğan Hakan Bahçeci evli ve 4 çocuk babasıydı.

Hakan Bahçeci’nin naaşı Dubai’deki işlemlerin ardından özel uçakla Türkiye’ye getirilerek cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlanacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum