Öğretmene çay kahve yasağına sert tepki Öğretmene çay kahve yasağına sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart yerel seçimlerin ardından seçimleri kazanan belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine devam ediyor. Belediye başkanlarının seçim öncesi vermiş olduğu sözlerin arkasında olduklarını dile getiren Milletvekili Taytak, başkanlara üretken belediyecilik anlayışı ile vatandaş odaklı hizmet yapmalarını istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Sinanpaşa İlçe Başkanı Tuncay Çağlar ve ilçe yönetimi ile birlikte Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk Çetinkaya, Küçükhüyük Belediye Başkanı Osman Ateş, Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyup Yakan, Taşoluk Belediye Başkanı Bilgin Özen, Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol’a, Tatarlı Belediye Başkanı Musa Kayer ve Şuhut Belediye Başkanı Muhittin Özaşkın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TAYTAK, “VATANDAŞ ODAKLI HİZMET YAPACAĞIZ”
MHP’li belediyelerin üretken belediyecilik anlayışı ile 5 yıl boyunca kendi bölgelerine önemli hizmetler yapacağını belirten Milletvekili Taytak, belediyelerin vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimsemeleri gerektiğini vurguladı. Taytak, “31 Mart yerel seçimler sonrasında Afyonkarahisar genelinde hem belediye seçimlerinde hem de il genel seçimlerinde önemli bir başarı elde ettik. Belediye başkanlarımızın seçim öncesi meydanlar vermiş olduğu sözlerin yerine getirilmesi noktasında başkanlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda Ankara’dan gerekli hizmetleri kazandırmaya çalışacağız. Geçtiğimiz dönemde MHP’li belediyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı kendi bölgelerine önemli hizmetler kazandırdılar yine bu dönemde belediye başkanlarımız Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile vatandaş odaklı hizmet yapmalarını önemsiyoruz. Sinanpaşa Ovasında merkez belediyemizin yanında 4 belediyemizi de kazandık. Belediye başkanlarımız birlik ve beraberlik içerisinde bu bölgede önemli hizmetler yapacaktır. Tüm belediye başkanlarımızı tekrar hayırlı oldun diliyorum” dedi.

KAHVECİ, “BAŞKANLARIMIZIN YANINDAYIZ”
Belediye başkanlarına hayırlı olsun temennisinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, “31 Mart yerel seçimler öncesi il genelinde önemli bir seçim kampanyası süreci yürüttük. Ben buradan il genelindeki tüm teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’ne oyları ile destek veren vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün Sinanpaşa Ovasında seçmeleri kazanan belediye başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Başkanlarımızın seçimler öncesi meydanlarda vermiş oldukları sözler bizim sözlerimizdir. Sayın vekilimiz geçtiğimiz dönem MHP’li belediye önemli hizmetler kazandırdı. Yine bu dönem belediye başkanlarımızın arkasındayız.”

Editör: Birinci Editör