MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, bayramlaşma törennide konuştu.

Mahmut Kızıltoprak: Vekilimizin destekleri ile Bolvadin’imiz gelişecek Mahmut Kızıltoprak: Vekilimizin destekleri ile Bolvadin’imiz gelişecek

Taytak, "MHP’nin adayını çekeceğini dedikodusunu yaydılar. O dedikoduyla bizim rüzgârımızı kestiler. Değişime karar vermiş olan Afyonkarahisar halkı da başka bir karar verdi" dedi.

Taytak, konuşmasında " Diğer siyasi partiler etraflarına üç, beş, on aday topladılar. İçlerinden hepsine göz kırptılar. Ancak niyetinde bir tanesiyle yola çıktılar. Afyonkarahisarımız da Sezer Bey’le çıktığımız başlangıcımızda gerçekten net ifade ediyorum, Afyonkarahisar çok mutlu oldu. Çok önemli, çok kıymetli bir ismi aday olarak çıkardınız dediler. Ve herkes bizimle beraber olmaya çalıştı. Fakat hepinizin bildiği gibi süreç içerisinde MHP adayının son hafta AK Parti’nin yanına gideceğini ifade ettiler. Daha doğrusu MHP’nin adayını çekeceğini ifade ettiler. O dedikoduyla bizim rüzgârımızı kestiler. Bu sefer değişime karar vermiş olan Afyonkarahisarlı madem burada böyle bir şey olacak biz yanlışa düşmeyelim dedi. Onları cezalandırmak için CHP’li Burcu Hanımefendiyi Belediye Başkanı seçtiler. Orada olan MHP’ye oldu. Yoksa hiçbir eksikliğimiz yoktu. Adaylarımız şanlı, şerefli, haysiyetli bir şekilde çalıştılar ve gönülleri kazandık." dedi.