Reklam

KULÜBÜ BORÇ BATAĞINDA BIRAKTIN SUÇLAMASI!..

Seçim sathına girildikte, Afyonkarahisar'da adaylar arasında söz düellosu da artmaya başladı.

KULÜBÜ BORÇ BATAĞINDA BIRAKTIN SUÇLAMASI!..

Seçim sathına girildikte, Afyonkarahisar'da adaylar arasında söz düellosu da artmaya başladı.

KULÜBÜ BORÇ BATAĞINDA BIRAKTIN SUÇLAMASI!..
08 Mart 2019 - 10:31 - Güncelleme: 08 Mart 2019 - 11:06

Seçim sathına girildikte, Afyonkarahisar'da adaylar arasında söz düellosu da artmaya başladı.

MHP Adayı Fatih Çetinkaya, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda, bir vatandaşın dilinden "Kulübü borç batağına düşürenlerin bu şehre hizmeti olamaz, Fatih Başkan'la süper lig hayal değil" ifadelerini paylaştı.

Bir takipçi yorumunu cevaplayan Fatih Çetinkaya "Değerli Hemşehrim
Tabelayı Tutan Arkadaşımız da kulübün şuan borcu olduğunu söylememiş.Evet isim vermemiş ama geçmiş dönemde kulübün alacaklarına temlik koyduran şahıslardan bahsetmiş." diiyerek burada muhatabı geçtiğimiz yıllarda Afyonkarahisar Spor Kulübü'ne başkanlık yapan İYİ Parti Adayı Mahmut Koçak olduğunu belirtti.

İŞTE FATİH ÇETİNKAYA'NIN YAPTIĞI O PAYLAŞIM:

YORUMLAR

 • 28 Yorum
 • Hakan Alan
  2 ay önce
  Takım amatör liglerde sürünürken kimse takıma sahip çıkmazken sadece Koçak elini taşın altına sokarken sen nerdeysin be utanmaz deeler adama...
 • Nazmi
  2 ay önce
  Koçak Gururmuzdur memleket için çalıştığını gayet iyi gördük yaşadık
 • gercekler
  2 ay önce
  o zaman kulüp sahipsizkalmış maddi yrdımda bulunmuş kulübü ayakta tutmuş kapısına kilit vurulmasına engel omuş hiçbir geliri yokken, peki şimdikiler afjetin sporsorluğu ve afjetin yardımları olduğu halde kulübü tam takır bırakıp gittiler şimdi bırakıp gidenlere bir çift laf edebilecekmi çetinkaya acaba edemez yoksa kulağını çekerler.
 • Ali Usta
  2 ay önce
  http://www.afyon.bel.tr/upload/tr/dosya/icerikyonetimi/576/11092017101508-2.pdf B MAHMUT KOÇAK DÖNEMİ Yeni Afyonspor’un kapandığı sıralarda ilimiz amatör takımlarından Şekerspor Kulübü terfi maçlarında büyük bir başarı elde ederek profesyonel lige çıkmayı başardı. Ancak Şekersporlu yöneticiler profesyonel ligde barınabilmek için Afyonkarahisar halkının desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek herkesi takıma sahip çıkmaya davet ettiler. Şekersporluların bu çağrısına kulak asan olmayınca Afyonkarahisar Milletvekili Mahmut Koçak bir açıklama yaparak Kulüp Başkanlığı görevini üstleneceğini bildirdi. Hemen Olağanüstü Genel kurula giden Şekerspor Kulübü, isim değişikliği yaparak yeşil beyazlı kulübün ismini Afyonkarahisarspor olarak değiştirdi, forma renklerini de mor, beyaz, yeşil olarak belirledi. Bu isim değişikliğinden sonra Kulüp Başkanlığı görevine getirilen Mahmut Koçak, ilk yılında kazandığı tecrübelerin ardından 2006-2007 sezonunda takımı şampiyon yaparak 2. Lig’e çıkartmayı başardı. Bu arada Mahmut Koçak’ın Federasyon ile yakın ilişkileri sonucu Afyonkarahisarspor Kulübü Atatürk Stadı’nın arkasındaki alana yapılan kendi tesislerine kavuştu. Ancak Mahmut Koçak, bazı kesimler tarafından “Kulübün başında sen varken, kimse takıma maddi destek sağlamıyor” eleştirileri üzerine “Kulübe maddi destek sağlanmamasının önündeki engel ben isem görevi bırakayım” dedi ve kulüp başkanlığından ayrıldı.
 • Abuzittin Kerkenez
  2 ay önce
  2005 yılında kulüp başkanı iken 600 Bin TL parayı esnaftan toplayıp sonra da cebine indiren Belediye Başkan Adayı kim acaba... Bu Afyonsporlu taraftarları çok iyi bilir...
 • mustafa
  2 ay önce
  Adamın parayamı ihtiyacı silkelense 100 tane takım kurar.
 • ali bozdağ
  2 ay önce
  cumhurbaşkanlığı seçiminde Ak partiden istifa ederek ülkeyi kaosa sürükleyenleri asla unutmadık asla affetmeyeceğiz.
 • kadir şahintepe
  2 ay önce
  Bu plan chp ip hdp saadet projesi abd ve batı tarafından hazırlanmıştır. Bunun piyonları yani Türkiyedeki uygulayıcıları bu saydığım partilerdir. Bu gün içişleri bakanımız sayın Süleyman Soylunun açıklamasına göre 299 hdp li meclis üyesi bu saydığım ittifaka serpiştirilmiş durumdadır.gerilim had safhadadır. 8 mart dünya kadınlar gününde istanbulda taksimde kutsal değerimiz olan ezan okunurken kadınlar tarafından ezan ıslıklarla pretosto cüretine gitmişlerdir. Bunu yapanları icinde chp li kadın milletvekili ve chp li istanbul teşkilatından kadınlar vardır. Bu gün chp, ip, hdp, genel başkanlarının yan yana yürüdüklerinin fotoğraflarını sıkça görmekteyim. Hatta ip adayının başlanangıçta neden ip ten belediye başkanlığına adaylığını koyuyor neden bağımsız koymuyor diye bir kardeşime sorduğumda verdiği cevap bağımsız olmuyormuş diye cevap verdi. sonra Turkiye çapında yüzlerce bağımsız aday çıktığını gördüm.
 • Asdqwerty
  2 ay önce
  Yalan yanlış haberlere inanıp gaza gelmeyin. Iktidar her secim öncesi olduğu gibi bu secimde de gerginlikten faydalanmak istiyor... lütfen haberin doğrusunu araştırınız...
 • ali dindoruk
  2 ay önce
  gene deyom feto akımı devam ediyo anlayana
 • Afyonlu
  2 ay önce
  Afyonsporun bir lig aşağıya düşmesi mi, şehrin statü olarak beldeye mi dönüşmesi bilemedim şimdi...
 • Bitmediniz.
  2 ay önce
  İki yorum okutmadınız ya heryerde yazıyosunuz. Hangi siyasi habere baksam altına yorum atıyorsunuz. Paralı Askerler sizi.
 • Hoca2
  2 ay önce
  Bu açıklamaları gördükçe inadına Koçak diyorum... Afyon da görüyor neyin ne olduğunu.. Bu saçma açıklamaları Fatihi eritiyor..
 • tarafsız
  2 ay önce
  Fatih bey siyaseten vurmak istediğiniz dr Koçak Afyonlu ya ve Afyona yanlış yapmış bir kişi değildir bunu mhp liside akp lisi de biliyor,Projelerini eleştirmek en doğal hakkınız kulüp kapanma noktasındayken taşın altına elini koymuş 2 tane evini Afyonspor için satmış bir insana eliştirirken daha objektif yaklaşmalısınız.Esasen eleştirmek isterseniz Akp li belediye olmalıdır ama ne hikmetse gelen talimat anlıyorum seninde elini kolunu bağlıyor hakikaten MHP bu sarmaldan inşaallah kurtulur aslına döner.Koçak rüzgarı var bu bir gerçek ben tarafsız olarak yazdım başarılar dilerim.
 • Tarık
  2 ay önce
  Kulübü yüz üstü bırakıp kaçmıştı bu adam
 • Afyonlu
  2 ay önce
  Yorumların hepsini okudum. Bir tane Koçak aleyhine yok tam tersi hepsi Çetinkaya aleyhine. Hayır zaten yarışmada sonuncu bir de üstüne tepki çekiyor. Birkaç yorumda da söylendiği gibi Afyon'u Koçak değil AKP yönetiyor...
 • MEHMETCAN
  2 ay önce
  Sayın Çetinkaya, Afyonu Mahmu Koçak değil, AK Parti yönetiyor. Biraz eleştirilerini bu yönde yap,sen kendi adına mı Ak parti lehine mi çalışıyorsun?
 • ahmet ata
  2 ay önce
  çamur ata ata bitiremediniz afyon olarak biz neden üst liglerde oynamayalım koçak zamanında afyonu üst lige taşıyınca büyük başkan sloganları atıyordunuz adam tabi alacaklarını ister sanki diğer kulüp başkanları istemiyor fatih başkanda düello yapmayı bırakmalı.
 • Mehmet Keser
  2 ay önce
  Yönettiği Beldeyi köy olarak bırakanların bu şehre hizmeti olamaz. Fatih Beyin bu vizyon ve tutumla gelebileceği yegane makam Bozüyük köyü muhtarlığıdır.
 • Kemal
  2 ay önce
  Açıkca isim verilirse gereken cevap verilir.Soyal medyadan üstü örtülü açıklama olmaz.Son haftalarda iftira kampanyaları olacak sıkıntı yok.Doktor Afyona iyi gelecek.
 • Ne lakabı FATMA ÖZ
  2 ay önce
  Araştırın araştırın mübarek cuma günü Koçak’ın vebalini almayın herkes Koçak diyor millet Koçak dedikçe siz çamura yatıyorsunuz helal olsun koçağa hem akp hem MHPliler çamurlaştı adam o kadar efendiki hala sevgi ve saygıyla konuşuyor gerçekten Afyon halkı da bunu takdir ediyor
 • Süleyman
  2 ay önce
  Fâtih Çetinkaya hayal aleminde yaşıyor sanirim. Afyonspor'a Mahmut Kocak'ın yardımları tartisilmaz. Birisi Fatih Cetinkaya'ya söylesin bence bu hareketler kendine değil Koçak'a oy kazandırıyor.
 • 06 başkent
  2 ay önce
  Çetinkaya nın eli boş anlaşılan sayın koçaga laf atarak prım mi yapacagını düşünüyor
 • Çagatay
  2 ay önce
  Komedi resmen, nereden çatacağını bilemiyor Koçak'a. Afyonspor Afyonlularin ne kadar umrunda, maçlar 5.000 kişiye oynanıyor, bunların yarısı da eh faaliyet olsun işte yav diye gidiyor zaten. Futboldan, spordan ekmek çıkmaz siyasetçiye geçiniz bunları. Spora yatırım da boş yatırımdır.
 • seyfullah erdem
  2 ay önce
  spor kötü alışkanlıklardan alır gençleri, sen fotbolu sevmiyorsun yatırım istemiyorsun, ozaman bende piknik alanlarını sevmiyorum gitmiyorum yatırım yapılmasın hıdırlık fuar alanı kapatılsın ayyaş fuhuş alanları, herkesin rengi zevki farklıdır ön yargıyla spora laf atma
 • 06 başkent
  2 ay önce
  Bu şahıslar sayın KOÇAGIN dönemindeki yükselişten haberi varmı OKUYORLAR mı acaba şahsi senet versigini evini sattığını hatta yörük beyi plakalı aracının icrada satıldığını biliyorlar mı karalamak basit kendileri ne yapmış onu söylesinler otogar tuvaletlerin gelirleri ile takım takım olmaz elbet
 • Hoca
  2 ay önce
  Fatih Çetinkaya’nın bu tutumu hoş değil. Profelerini açıklaması başkalarıyla uğraşmaması lazım.. Bu dönem Mahmut Koçak geliyor. Bunu gördükçe Koçağa karşı nerelerden yalan atarız diye saldırıyorlar.. Afyon sokaklarında bi yürüyün herkes Koçak diyor...
 • Baba ERTAŞ
  2 ay önce
  birisi fatih beye söylesin fiili olarak hiçbir gücü kalmayan bir partinin(mhp)afyonkarahisar belediye başkanı adayı